banner851

banner614

VALİ TALİMAT VERDİ!

Geçtiğimiz günlerde gündeme getirdiğimiz Kalıcı Konutlar da bulunan Kent Ormanı’nın yolu yapılıyor. Vatandaşların yolun bozuk olması nedeniyle şikayetlerini dile getirmesi üzerine Vali Adnan Yılmaz bu sese kulak vererek yolun yapılması talimatını verdi.

banner619
Yerel Haber 08.10.2012, 18:47
209
VALİ TALİMAT VERDİ!

Kalıcı Konutlarda bulunan Kent Ormanının yolları yapılıyor. Sorunu gündeme getirdiğimiz günden kısa bir süre sonra Kent Ormanı yolunun bozuk olduğuyla ilgili bir bilgisi olmadığını, yapılan haberden sonra bilgisi olduğu ve bu konuda gazetecilere minnettar olduğunu da söyleyen Vali Adnan Yılmaz, yolun yapılması için talimat verdi ve çalışmalar bugün başladı.
 
Kent ormanına piknik yapmaya giden ailelerin şikayetleri üzerine kent ormanının yaklaşık dört yüz metre uzunluğu olan yola sathi asfalt çalışması yapılıyor.
 
Kent ormanına gitmekte zorluk çeken ya da yolları bozuk olduğu için ormana çıkamayan aileler, bundan sonra eski günlerde yaşadıkları sorunları yaşamayacak.
 

Düzce İl Özel İdaresi tarafından yapılan asfalt çalışmasının havaların iyi gitmesi durumunda kısa sürede bitirileceği öğrenildi.

Haber; Ş. ÇAKIR

Yorumlar (0)