banner851

banner614

VALİ'DEN DUYGULU KONUŞMA

Düzce Belediyesi tarafından Ramazan ayı için hazırlanan, belediye önünde kurulan İrfan Meclisi'nde tasavvuf müziği ile dini söyleşiler beğeni topluyor. Ramazan ayı süresince teravih namazından sonra açılan İrfan Meclisi siyasilerin de ilgisini çekiyor. Si

banner619
Yerel Haber 05.08.2013, 13:20
332
VALİ'DEN DUYGULU KONUŞMA

Düzce Belediyesi tarafından Ramazan ayı için hazırlanan, belediye önünde kurulan İrfan Meclisi'nde tasavvuf müziği ile dini söyleşiler beğeni topluyor. Ramazan ayı süresince teravih namazından sonra açılan İrfan Meclisi siyasilerin de ilgisini çekiyor. Siyasilerin vatandaşlarla bütünleşme fırsatı sağlayan İrfan meclisinin dün akşamki misafirleri ise Merkeze alınan Vali Adnan Yılmaz, Milletvekilleri İbrahim Korkmaz ile Belediye Başkanı İsmail Bayram'dı. Tasavvuf müziği eşliğinde çayların yudumladığı gece de konuşma yapan Vali Adnan Yılmaz tasavvuf müziği ekibini övgülere boğdu.

 

4 AĞUSTOS'TA YAPILAN "İSKENDERUN KAYMAKAMI GELİYOR" BAŞLIKLI HABERİ OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ...

 

4 AĞUSTOS'TA YAPILAN "VALİ DAYANMIYOR" HABERİ OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ....Yılmaz, "Önümüzdeki yıllar sizin yıllarınız olacak. Uzakta da olsam sesiniz kulağıma gelecek. Sizi hep sevda ile anacağız." dedi.

 

Haber: S. KAŞKIR

banner844
Yorumlar (0)