banner614

VATANDAŞA BU EZİYET NEDEN?

banner619

Düzce merkeze bağlı Aynalı Köyü sakinleri, uzun süredir yapılmayan yollarından şikayetçi... Köstebek yuvasını andıran yollarının yapımı için yetkililere çağrı yapan köylüler, "Bir kış daha böyle geçmesin!" diyerek kış ayları başlamadan yollarının yapılmasını istedi.

banner846
Yerel Haber 29.05.2018, 12:21 30.05.2018, 12:15
2212
banner844

Düzce'de en fazla şikayet konusu olan bozuk yollarlar ilgili bu kez tepki sesi Düzce merkeze bağlı Aynalı Köyü'nden yükseldi.

Artık miadını dolduran asfaltın her yerinde derin çukurlar oluşan yolda araçların zikzaklar çizerek seyrettiğini belirten köy sakinleri, Öncü Whatsapp İhbar Hattı'na gönderdikleri video ile yaşadıkları sıkıntıyı gözler önüne serdi.

Aynalı Köyü'nde yaşayan bir vatandaşın, aracıyla bozuk yolda ilerlerken kaydettiği görüntüler, sorunun sadece çukurlarla sınırlı kalmadığını gösterdi. Sürekli yama yapılmasına bağlı olarak girintili çıkıntılı bir hal alan yolda araçla sarsıntısız ilerlemek mümkün değil.

Yeniden asfalt dökülmesi gerekirken sürekli yama yapılarak geçici çözüm sağlanan merkezle köy arasında bağlantı sağlayan yolda artık kalıcı bir çalışma yapılmasını isteyen köy sakinleri, yetkililerden seslerine kulak verilmesini istedi. Bozuk yol yüzünden araçlarının zarar gördüğünü ve özellikle kış aylarında büyük sıkıntı yaşandığını dile getiren köy sakinleri, kış gelmeden Aynalı Köyü yollarının asfalta kavuşması çağrısı yaptı.

Haber: C.ÜSTÜNER

Yorumlar (20)
Mustafa 3 yıl önce
Durmak yok çalmaya devam ;)
organize 3 yıl önce
bırakın köy yollarını gidin 2nci organize sanayi yolunu görün bide rezillik rezillik..
X 3 yıl önce
Seçim Arefe sinde yapılan hizmetler midemi bulandırsa da maalesef merkez dahil ilçe ve köy yollarının berbat olduğu açık.tangır tungur gidiyoz.madem hizmet seçimden iki ay önce yapılıyor biz de düzgün sağlam kaliteli yol istiyoruz.
Aydınpınarlı 3 yıl önce
Aydınpınar köyü içindeki yollarıda bir görün sonra yorum yapın
Köylü 3 yıl önce
Bu sene Eylül ayında aynı köyün Afanoglu mahallesine yapılan yola Ekim ayında yama yapılmaya başlandı şimdi yeniden tamamen 8cm sıcak asfalt yapıldı yapılan iş ortada. Hayla %80 Oy çıkıyor. Tamam artık.
81 3 yıl önce
Aynı sıkıntı kurukavakköyü yoluda bu durumdadır .
KONURALP BEY 3 yıl önce
niyekine ........... yolları yapıya sonra arkasına atıya orası duble yol değilmiydi benmi yanlış hatırlıyorum yenide asvalt dökülmüştü yoksa oy düşük gelince asvaltımı kaldırdılar ama bekleyin vekiller gelir söz verirler ben yarım o işi ben yaptırırım bak ben daha önceden vekildim bu işlerin uzmanıyım yani daha çabuk olur hem köy eşrafı birazda ha beklesin onlar kolay işler siz oydan haber verin
nsm 3 yıl önce
akp yolu yapmakla övünür, yolun kalitesiyle degil. secim zamanlari yere siyahimsi bir sey dökmekle insanlarin oylarini kapan tek partidir dünyada. bu da millet akillanana kadar böyle devam edeck.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
16°
açık