banner851

banner955

YEMENİCİ’DEN İŞ DÜNYASINA MEKTUP

Akçakoca Belediye Başkanı Cüneyt Yemenici mağdur ve muhtaç ailelere Ramazan ayında verilmesi planlanan iftar yemeği için iş dünyasındaki isimlere mektup göndererek, 4 bin lira para yardımında bulunmalarını istedi.

Yerel Haber 18.05.2017, 16:34 18.05.2017, 18:30
2817

Akçakoca Belediye Başkanı Cüneyt Yemenici, yaklaşan Ramazan ayı içerisinde mağdur ve muhtaç ailelere iftar yemeği verilmesi için her yıl olduğu gibi bu yıl da iş adamları ve müteahhitlere mektup gönderdi ve 4 bin TL para yardımında bulunmalarını istedi.

Akçakoca Belediye Başkanı, İş adamları ve müteahhit firmalara gönderdiği mektupta şu ifadelere yer verildi:
“Ramazan ayında oluşan manevi atmosferi Akçakoca’mıza yakışır güzelliklerle yaşatmak, gelen misafirler ve hemşehrilerimizin bu manevi havayı solumalarını sağlamak toplumun her kesiminden insanı aynı sofrada bir araya getirmek, yardıma muhtaç ailelerimizle birlikte bir köprü olabilmek amacıyla düzenleyeceğimiz Ramazan etkinliklerine Akçakoca Belediyesi olarak desteklerinizi bekliyoruz. İlçemizdeki katkıya yardım sağlamak amacıyla bir iftarda 4 çeşit yemek olmak üzere 350 kişi için 4 bin lira tutarında yapacağınız yardımlar için Akçakoca halkı adına teşekkür eder saygılarımı sunarım”

banner844
Yorumlar (5)
Akçakoca 6 yıl önce
Tebrikler Başkan hali vakti yerinde işadamlarımız inşAllah yardımda bulunur Ramazan günlerimiz hayırlı geçer
Vatandaş 6 yıl önce
Yemeneici sen hep iste al , al ramazanda geldi oruçta tutaraın şimdi :) milletin yerini istimlak ediyorsan yol geçiriyorsan parasını verde sonra yardım iste . Onlarda ramazanda rahat etsin şhow yapma madem günahı sevabı biliyorsun....
VATANDAŞ 6 yıl önce
Parayı ver reklamı akp yapsın yapılan her yardım gizli olmalı her kes kendi etrafına hayır yapsa daha iyi olmazmı
eray 6 yıl önce
UCUZ MAKAM ARAÇLARINA BİNİN...SONRA PARA İSTEMEYİN.
REKLAMLAR 6 yıl önce
PARAYI VEREN BAŞKASI REKLAM AKP BÖYLE YARDIMMI OLUR YA