banner851

banner614

YENİ CADDE AÇILIYOR!

banner619

Düzce Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü şehir merkezinde ana arterler üzerinde başladığı çevre ve düzenleme çalışmalarını sürdürüyor. Ayrıca Fen İşleri Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada Sancaklar ile Körpeşler Mahallelerinin arasındaki bağlantı caddesinin açma işleminin tamamlandığı ve altyapı düzenlemelerinin başlanıldığı bildirildi.

banner846
Yerel Haber 23.05.2018, 13:30 25.05.2018, 09:31
5898
banner844

Düzce Belediyesi şehir merkezinde yeni yol açma, çevre düzenleme ve bakım çalışmalarını sürdürüyor. Düzce Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ile Fen İşleri Müdürlüğü ortaklığında hazırlanan çalışma programı kapsamında şehir merkezinde düzenleme ve yapılandırma işlemlerine hız verildi. Şehir merkezindeki ana arterler başta olmak üzere cadde üzerinde kaldırım duba uygulaması kaldırılarak dekoratif saksı ile yeşillendirme işlemi yapılmaya başlandı.

Belediye çevre düzenlemelerine ağırlık verdi
Çalışmalar Merkez Büyük Camii önünden başlarken yapılan açıklamada oluşturulan plan kapsamında İstanbul Caddesi başta olmak üzere belli noktalarda saksı konulması işleminin devam edeceği bildirildi. Gürcü Osman Camii çevresinde bulunan ağaçların bakımlarını da yapan ekipler, avlu kısmında bulunan ağaçların etrafını tahribattan korunması amacıyla taş bordürlerle kapladı. Ayrıca park ve Bahçeler müdürlüğü ekipleri 15 Temmuz Şehitler Parkında yeşil alanların bakımını da düzenli şekilde yürütmeye devam ediyor.

Bu iki mahalle yeni cadde ile bağlanacak
Öte yandan Fen İşleri Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada asfaltlama çalışmalarında yeni bir rut planı oluşturulduğu belirtilerek çalışmaların Sancaklar, Körpeşler arasında bulunan bağlantı caddesinin açma işleminin tamamlanması ile asfalt öncesi alt yapı düzenlemelerine başlandı. İki mahalle arasındaki ve ana arterler ile E5 bağlantısının sağlanması amacıyla açılan yolda mıcır serme işlemi sonrası asfaltlama çalışması başlayacak.

Haber: Ö.YILMAZ

Yorumlar (14)
kaldırım 3 yıl önce
sayın yetkililer aziziye den melen su projesine giden yolların yanlarına kaldırım yapılsa, oradan bir tramvay geçirilse, bisiklet yolları yapılsa Düzce için daha güzel ve hayırlı işler olmaz mı? melensu parkı projesi bitti sayılır 1. etap kısmı insanlar ailece atlayıp bisiklete yada aracı olmayan tramvaya binip o yerlere gelse çok güzel olur. ispir ekmeğin o ön kısımında akşam şehre yürüme gidemezsiniz.
Ritimci Fikret 3 yıl önce
Yol demek vatandaşın öncelikli sorunu demektir. Halk bunu istiyorsa geciktirmeden işe başlayacaksın. Yol ve su öncelikli ihtiyacımızdır. Bunların hemen halledilmesi şarttır.
Eğitim şart 3 yıl önce
Çevre yollarını açarken araç parkı ve yaya yollarını düzgün hesaplayıp alt yapıyı da uygun şekile sokmak lazım kırıp dökmekten vazgeçin artık
KÖRPEŞLER 3 yıl önce
3 senedir yapılmıyan memursen kavşagının devamında bulunan yolunda bir an önce yapılmasını bekliyoruz tozdan topraktan yazın, kışında çomurdan geçilmiyor
Darıcılıı 3 yıl önce
Ela bulvarı nolduuu az bişey açıldı öyle bırakıldı...
oblomov 3 yıl önce
metek toki karca deresi ıslahı başladı ama dere kenarları park ve düzenlemesi ne zaman yapılacak?
dzcll 3 yıl önce
önemlı olan kuzey çevre yolunun açiıl açılması lazım. akşamları çoban as taksı.olımpıyat felç felç.beledıye uyuma .
metek 3 yıl önce
metek tokiden akçakoca yoluna olan bağlantının bir an önce bitmesini istiyoruz.Mahalle aralarından geçmekten bıktık
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
17°
parçalı az bulutlu