banner851

banner614

YENİ YÖNETİMDEN İLK ZİYARETLER

AK Parti 6. Olağan İl Kongresi sonrası yeniden il başkanı olarak güven tazeleyen Hikmet Keskin ve yönetim kurulu üyeleri Düzce Valisi Zülkif Dağlı ve Düzce Belediye Başkanı Dursun Ay’ı makamında ziyaret etti. Ziyaret sırasında “Düzce’deki sorunları sizler tespit edeceksiniz, bizler çözeceğiz” diyen Başkan Ay ayrıca, halkın istek ve talepleri doğrultusunda çalışacaklarını belirtti ve ekledi: “Onlara kapılarımızı açtık.”

banner619
Yerel Haber 15.01.2018, 12:30 15.01.2018, 16:30
1074

31 Aralık’ta Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımıyla gerçekleşen AK Parti 6. Olağan İl Kongresi sonrası yeniden il başkanı seçilen Hikmet Keskin ve yönetim kurulu üyeleri kurum ziyaretlerine başladı.

Keskin ve yeni yönetim’den Dağlı’ya ziyaret
Bu kapsamda ilk olarak Düzce Valisi Zülkif Dağlı’yı makamında ziyaret eden Keskin ve yönetimi Dağlı’ya çiçek takdiminde bulundu. Parti yönetim kurulu üyeleri Dağlı’ya kendilerini tek tek tanıtarak parti içindeki görevini söyledi. Dağlı, AK Parti İl Başkanı Hikmet Keskin ve yönetimine teşekkür ederek ziyaretlerinden duyduğu memnuniyeti dile getirdi.Başkan Ay: Siz tespit edeceksiniz, biz çözeceğiz!
AK Parti İl Teşkilatı Dağlı’nın ardından Düzce Belediye Başkanı Dursun Ay’ı da makamında ziyaret etti. Ziyaret sırasında Düzce’nin sorunlarını parti ile birlikte çalışarak çözeceklerini belirten Başkanı Ay, şunları kaydetti:

“Düzce’deki sorunları sizler tespit edeceksiniz, bizlere bildireceksiniz, bizler de burada uygulayacağız. Düzce’nin sorunlarını ben genele yaymak istiyorum. Halkımız ne isterse onu yapacağız. Halkımızla sürekli irtibat halindeyiz ve onlara kapılarımızı açtık. Dolayısıyla vatandaşımızın isteklerini muhtarlarımız kanalıyla, meclis üyelerimizle ve teşkilatlarımızla tespit ediyoruz ve bu tespitlerimizi de hızlı bir şekilde yerine getiriyoruz. Örneği cami tuvaletlerinden para almadık, çok iyi tepkiler alıyoruz. Vatandaş bu konuda çok memnun. Belediyemiz olarak temizliğini biz yapacağız.”“2019 hatta 2023 döneminde de beraberce uyumlu bir şekilde yürüyeceğiz”
AK Parti İl Teşkilatları olarak Düzce Belediyesi’nin arkasında olduklarını kaydeden AK Parti İl Başkanı Hikmet Keskin ise şunları söyledi:

“Yönetim kurullarından, AK Parti Teşkilatlarından çok değerli insanların da göreve talip olabileceğini ve bu görevi layıkıyla yerine getireceğini hep beraber görüyoruz. Onun için ben belediye başkanımız şahsında da bütün çalışma arkadaşlarını önümüzdeki çalışma döneminde başarılar diliyorum. Biz de AK Parti Teşkilatları olarak Düzce Belediyemizin bütün gücümüzle arkasındayız ve bu konuda da gereken hassasiyeti de her zaman olduğu gibi yine göstermeye devam edeceğiz. Çünkü belediyecilerimizin başarısı bu teşkilatlardan çıkmış değerli kardeşlerimizin daha da sonraki dönemlerde büyük işler yapması için destek olacaktır. Gayretlerini de biz destekleyeceğiz ve inşallah uyumlu bir şekilde 2019 hatta 2023 döneminde de beraberce Rabbim ömür verirse bizlere geçirmeyi nasip etsin. Öncelikle bu çalışmalarımıza devam ederken sayın başkanımızın da bugüne kadar yapmış olduğu başarılı çalışmalar için de ayrıca tebrik ediyoruz. Yönetim kurulu arkadaşlarımız adına da hayırlı çalışmalar diliyoruz.”

Konuşmaların ardından AK Parti yönetim kurulu üyeleri kendilerini tanıtırken, Başkan Ay da ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Haber: Ö. YILMAZ

banner844
Yorumlar (17)
Mcr 4 yıl önce
Hikmet beyyyy 3 defa randevu almamıza rahmen birtürlü görüşmedik 2019 seçimlerinde müsait olursunuz heralde nerde birlik beraberlik 3 kez kapınıza geldik geri dönüş bile yapmadınız il binanız da ki yönetimi de gözden geçirin sorun kimde
Ayse 4 yıl önce
Bırakın bu palavlaları halkı kim tanıyor adamı olanı tanıyorlar millet aptal değil
... 4 yıl önce
Ben halk göremedim ,düzcenin kaymağını yiyen bazı kesimin esnafları var.Normal vatandaş vAllahide yok billahide yok sayın başkan geldiğin yeri unutma sakın kibre kapılma sakın...
Ertuğrul 4 yıl önce
Ak parti il yönetimi artık halka birşey anlatacak durumda değil.makamı taşıyamıyor, davaya hizmet işi bitmiş,adil hareket edemiyorlar.
zeynep 4 yıl önce
Düzcemiz hizmeti hak ediyor.halk ak partiyi tüm seçimlerde destekledi.ancak son kongrede tutumunuz hiç hoş olmadı adayları seçim dışı bırakmamalıydınız
neslihan 4 yıl önce
Yönetici cesur olmalı.siyaset yapabilmek için duruş önemli..cumhurbaşkanımızı örnek alın..şaibe olmamalı.
yıkık kentli 4 yıl önce
Yerel yönetimlerin siyasi parti il yönetimleri ile koordineli çalışması,siyasi destek alarak hizmet hedeflerine ulaşmalıdırlar.dolayısı ile sağlam şaibesiz kadroların oluşturulması gerekir.
Esin 4 yıl önce
Bir diploma işi vardı. ne oldu o iş?
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın