Düzce Belediyesi bünyesinde başlatılan Evlilik Okulu projesi yılın son eğitimini gerçekleştirerek ilk yılını başarılı şekilde tamamladı. Uzman Psikolog Ersan Şimşek, katılımcılara projenin ilk yılında kendilerine gösterdikleri desteklerden ve yalnız bırakmamalarından dolayı teşekkür etti.

ÖĞRENCİLER UYGULAMALI TRAFİK EĞİTİMİ ALDI ÖĞRENCİLER UYGULAMALI TRAFİK EĞİTİMİ ALDI


“Önce saygı, sevgi, sadakat ve sabır”

Düzenlenen eğitimin ardından duygularını paylaşan 48 yıllık evli Bedia –Ferhat Demir çifti, bu tür programların çiftler için yararlı olduğuna değinirken, Bedia Demir projeyi çok beğendiğini belirterek, “Gençlerimizin bu projelere daha çok katılmalarını istiyorum. Önce saygı, sevgi, sadakat ve sabır” derken eşi Ferhat Demir ise belediyenin bu tarz bir program yapmasından ötürü mutlu olduğunu dile getirdi.

On iki ay boyunca çok güzel bir süreç geçirdiklerini vurgulayan Uzman Psikolog Ersan Şimşek, “Bu çok anlamlı bir proje oldu. Her geçen gün insanların teveccühünün arttığını gördük. Dolu dolu bir süreç geçirmiş olduk. 12. Ayımızda şunu fark ettik ki; iyi ki bu yola çıkmışız. Geldiğimiz noktada bir çok insana temas ettiğimizi gördük. Çok güzel dönüşler aldık. Amaç, bu 12 aylık süreç boyunca çiftlerimize, ailelerimize değer katmaya çalıştık” açıklamalarında bulundu.