RAMAZAN BAYRAMI BOYUNCA TOPLU ULAŞIM ÜCRETSİZ RAMAZAN BAYRAMI BOYUNCA TOPLU ULAŞIM ÜCRETSİZ

Dünyanın en büyük beş turizm fuarından biri kabul edilen ve bu yıl 6-9 Şubat 2024 tarihlerinde 27.’si düzenlenecek olan Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı EMITT’e, Düzce Valiliği himayesinde, Düzce İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü koordinasyonunda, Düzce Belediye Başkanlığı, Düzce İl Özel İdaresi ve Düzce Ticaret ve Sanayi Odası’nın katkılarıyla katılım sağlanacak.

Düzce İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü koordinasyonunda, Düzce Belediye Başkanlığı, Düzce İl Özel İdaresi, Düzce Ticaret ve Sanayi Odası Başkanlığı, Düzce Üniversitesi Arıcılık Araştırma ve Geliştirme Merkezi (DAGEM), Gölyaka ve Çilimli Belediye Başkanlıkları, Batı Karadeniz Bölge Temsil Kurulu Başkanlığı (TÜRSAB), Düzce Kadın Emeği Merkezi, kentte faaliyet gösteren konaklama tesisleri ve seyahat acentelerinin iş birliğinde, Düzce’nin tarihi, kültürel ve turizm değerleri, Somut Olmayan Kültürel Miras unsurları ve Coğrafi İşaretli Ürünleri tanıtılacak.

417496521 695645709405280 2441270398684798836 N

Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı EMITT, 6-9 Şubat 2024 tarihlerinde, İstanbul TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek ve Düzce standı 7. Hol 7561 numaralı stant alanında yer alacak.

EMITT Fuarı, Kültür ve Turizm Bakanlığı, Türkiye Odalar Borsalar Birliği (TOBB), Türk Hava Yolları ve İstanbul Büyükşehir Belediyesinin destekleri, ICA Group, Türkiye Otelciler Federasyonu (TUROFED) ve Türkiye Turizm Yatırımcılar Derneği (TTYD) iş birliğiyle düzenlenecek.

Duzce 1

EMITT Fuarı, sektöre yeni iş ve iş birliği olanakları sunan bir iş platformu olup, fuara, ülke pavilyonları, tatil yerleri, yaz ve kış turizmi merkezleri, outdoor turizmi destinasyonları, sağlık ve gastronomi turizmi, oteller, turizm merkezleri, tur operatörleri ve acenteler katılım sağlayacak.