Akçakoca’da seçimin en favori adayı olarak gösterilen ve görev yaptığı 2009-2014 yılları arasında kentin her alanda gelişmesine katkı sağlayan CHP Akçakoca Belediye Başkan Adayı Fikret Albayrak, 10 Ocak Çalışan Gazetecileri Günü dolayısıyla düzenlediği kahvaltıda basınla bir araya geldi. Başta CHP İlçe Başkanı Tuğrul Abanoz olmak üzere tüm yönetimin tam kadro katıldığı organizasyonda, teşkilatın güçlü desteği ile Akçakoca’yı yeniden ayağa kaldırmakta kararlı olduklarını vurgulayan Albayrak, “Turizmi bitme noktasına getiren sorunlar çözebileceğimize inanıyorum. Teşkilatımızla omuz omuza halkın takdiri ile sandıktan zaferle çıkacağız. Kazanan Akçakoca olacak.” dedi.

Whatsapp Image 2024 01 11 At 14.56.22 (2)

AKÇAKOCA’YI TURİZMDE PARTLATTI

Akçakoca’yı bir mühendis gözüyle planlı kent haline getirmek için hiçbir yerel yöneticinin yapamadığı bir mücadele örneği sergileyerek, ‘Sahil Projesi’ni uygulayan ve bu projeyle ödül alan eski Belediye Başkanı Fikret Albayrak, memleketini özlenen günlerine geri döndürmek için yeniden göreve talip oldu ve parti içerisinde yapılan oylama sonucunda bir kez daha adaylık ipini göğüsledi.

Whatsapp Image 2024 01 11 At 14.56.23

KİMSENİN YAPAMADIĞINI YAPTI

2009-2014 yıllarını kapsayan başkanlık döneminde Akçakoca’nın daha modern bir çehreye bürünmesi için büyük bir mücadele veren ve 5 yıla onlarca büyük yatırım sığdırarak kentin turizm şehri olması yolundaki en önemli adımı atan Albayrak’ın hizmet odaklı çalışmaları aradan geçen 10 yılda ilçe sakinleri tarafından daha takdirle anılıyor.  

PARTİLİLERDEN TAM DESTEK ALDI

Akçakoca’nın yeniden şaha kalkması için toplumun her kesiminden gelen sese kulak vererek yeniden aday adayı olan ve partililerce ‘Adayımız sensin’ desteğini alan Albayrak, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle basın mensuplarını ilçedeki bir restoranda ağırladı.

Whatsapp Image 2024 01 11 At 14.56.24 (2)

SEÇİMİN KADERİNİ KARARSIZLAR BELİRLEYECEK SEÇİMİN KADERİNİ KARARSIZLAR BELİRLEYECEK

“EN AZ 2-3 DÖNEME İHTİYACIMIZ VAR”

CHP Akçakoca İlçe Başkanı Tuğrul Abanoz ve ilçe yönetim kurulu üyelerinin de hazır bulunduğu sohbet havasındaki kahvaltıda konuşan CHP Akçakoca Belediye Başkan Adayı Fikret Albayrak, “Görev yaptığımız dönemde turizmde en iyi noktaya getirmek için çaba sarf ettiğimiz Akçakoca'mız bugün kötü yönetim yüzünden mavi bayraklarından da oldu. Görev yaptığımız 5 yılda yaptıklarımız, gelecek 5 yılda yapacaklarımızın teminatı. Tek arzumuz Akçakoca’mızı her anlamda hak ettiği noktaya ulaştırmak. Bunun için bir dönem değil en az 2-3 dönem istiyoruz. Teşkilatımızın her anlamdaki desteği ve halkımızın teveccühü ile sandıktan zaferle çıkacağız. Kazanan Akçakoca’mız olacak.” dedi.

Whatsapp Image 2024 01 11 At 14.56.25 (1)

ABANOZ: AKÇAKOCA'NIN ALBAYRAK’A İHTİYACI VAR

CHP Akçakoca Belediye Başkan Adayı Fikret Albayrak’ın proje ve icraat adamı olduğunun altını çizen CHP İlçe Başkanı Tuğrul Abanoz da “Akçakoca'nın tecrübeli bir belediye başkanına ihtiyacı var. Yerel yönetimde bilgi ve tecrübe çok önemli. Akçakoca’yı Fikret Başkan’la yeniden ayağa kaldıracağız.” şeklinde konuştu.