Whatsapp Image 2024 07 10 At 14.00.00 (1)

23 NİSAN PARKI’NDA ÇOCUK SESLERİ ÇINLADI 23 NİSAN PARKI’NDA ÇOCUK SESLERİ ÇINLADI

Hayalimiz Anaokulu yaz okulu dolu dolu

Okul öncesi eğitimde Düzce’nin nitelikli eğitim kurumları arasında yer alan ‘Hayalimiz Anaokulu’nun yoğun ilgi gören Yaz Kampı, akademik gelişimi çok yönlü destekliyor. Doğa sevgisi, sportif faaliyetler ve kültürel aktivitelerle dolu dolu geçen ‘Hayalimiz Anaokulu Yaz Kampı’nda kişisel gelişimleri desteklenen 3-6 yaş arası çocuklar, ilkokula geçiş sürecine donanımlı bir şekilde hazırlanıyor.

Whatsapp Image 2024 07 10 At 14.00.01 (3)

Doğayla iç içe eğitim

Temmuz-eylül aylarını kapsayan ve 3 periyot şeklinde devam eden yaz kampında tenis, yüzme, jimnastik, yoga ve marangozluk atölyesinin yanı sıra çocukların doğayla iç içe olmasına büyük özen gösteriliyor. Çevreyi korumak, hayvanları ve bitkileri daha yakından tanımak, toprağın önemini kavramak için haftanın 3 günü yeşille buluşan minikler, ormanda yoga yapmanın da keyfini yaşıyor.

Ekran Alıntısı-155

İtfaiyeci ağabeylerini harekete geçirdiler

Doğa temalı etkinlikler kapsamında Gölyaka Kültür Park’ta bulundukları sırada bir kedinin tırmandığı ağaçta mahsur kaldığını gören ‘Hayalimiz Anaokulu’ minikleri, can dostun kurtarılması için seferber oldu. Öğretmenlerine kediyi işaret ederek, ‘Kurtarmalıyız!’ diyen minikler, sağlıkçılardan aldıkları eğitimde öğrendikleri 112 Acil Çağrı Merkezi Hattı’nı tuşlayarak bölgeye itfaiye ekipleri sevk edilmesini sağladı. Anaokulu öğrencilerinin ihbarı sonrası Gölyaka Kültür Park’a gelen Gölyaka Belediyesi itfaiye ekipleri, çıktığı ağaçta mahsur kalan kediyi, miniklerin sevinç çığlıkları arasında merdiven yardımıyla kurtardı. Kedinin sağ salim aşağıya indirilmesinin mutluluğunu yaşayan Hayalimiz Anaokulu öğrencileri, itfaiyeci ağabeylerine teşekkür etmeyi ihmal etmedi.

Whatsapp Image 2024 07 10 At 14.00.00 (2)

Editör: Tuğba Aksoy