banner851

banner955

CENEVİZ KALESİ YOLUNDA ÇALIŞMA

Akçakoca Belediyesi, kentin gözde turizm adreslerinden olan Ceneviz Kalesi’ne çıkan yolda asfalt ve tretuvar çalışması başlattı.

Akçakoca 02.06.2020, 15:00 02.06.2020, 14:26
1600
CENEVİZ KALESİ YOLUNDA ÇALIŞMA
banner1032

Düzce'nin denize açılan penceresi Akçakoca, kontrollü normalleşme sürecine uygun şekilde yaz döneminde ziyaretçilerini ağırlamayı bekliyor.

Salgın döneminde şehir merkezinde ve liman bölgesinde farklı projeleri hayata geçiren Akçakoca Belediyesi, turizm odaklı çalışmalara hız verdi.

Normalleşme takvimi kapsamında, ilçeyi deniz sezonuna eksiksiz bir şekilde hazırlama çalışması yürüten belediye ekipleri, Akçakoca’nın tarihi değeri olan Ceneviz Kalesi’ne giden yol üzerinde çalışmalara başladı.

Ekipler, tadilat çalışması biten Kale’yi ziyaret edecek olanların en büyük şikayetlerinden olan bozuk yolda çalışmalar başlattı.

Kale’ye çıkan güzergâhta tretuvar çalışması yapan ekipler, yaya yürüyüş yolunu tamamladıktan sonra asfalt ve taş kaplama çalışması yapacak.

Çalışmaların hızla ilerlediği fark edilirken, yol çalışmasının en kısa sürede tamamlanacağı öğrenildi.

banner844
Yorumlar (3)
CAN.D 2 yıl önce
SAYIN BASKAN ALLAH ASKINA DÜZCE AKCAKOCA ARASINA MODERN ORTA BOY KILIMALI ORTA BOY MÜNÜBÜSLER LE YOLCULUK OLSUN BUNEYA ESKI KÜLÜSDÜR MÜNÜBÜSLERLE YOLCULUK REZILIK YA SENE 1977 AYNI SENE 2020 AYNI BI ADIM ILERI GITMEMIS
Akçalı 2 yıl önce
Çok geç kalınan bir çalışma
Düzceli 2 yıl önce
Manşeti okup fotorafta patpat diye tabır edilen tarım aracı görünce haberi farklı sandım
13
kapalı