banner851

banner955

SEPAŞ, BELEDİYENİN ELEKTRİKLERİNİ KESTİ

Akçakoca Belediyesi’ndeki mali kriz ‘elektrik’lendi. Bir süredir elektrik faturalarını ödemeyen Akçakoca Belediyesi ile belediyeye bağlı tüm tesislerde elektrikleri sabah saatlerinde SEPAŞ ekipleri tarafından kesildi.

Akçakoca 04.04.2022, 11:17 05.04.2022, 13:12
4286
SEPAŞ, BELEDİYENİN ELEKTRİKLERİNİ KESTİ

Akçakoca Belediyesi’ndeki mali kriz hafiflemek bir yana aratarak devam ediyor. Aylardır belediye çalışanlarının maaşını ödeyemeyen, mübarek Ramazan ayında dahi işçileri parasızlığa mahkûm eden Akçakoca Belediyesi’nin başı şimdi de ödenmeyen faturalarla dertte.

SEPAŞ tüm tesislerde elektriği kesti

Edinilen bilgilere göre bir süredir elektrik faturalarını ödemeyen Akçakoca Belediyesi ile belediyeye bağlı tüm tesislerde elektrikleri sabah saatlerinde SEPAŞ ekipleri tarafından kesildi. Belediyenin ana hizmet binasında jeneratör vasıtasıyla elektrik sağlanmaya çalışıldığı öğrenildi.

Bu ilk değil…

Geçmiş dönemde de borcu nedeniyle belediyenin birçok işletmesinin elektriğine kesinti uygulanmıştı. Akçakoca Belediye Başkanı Okan Yanmaz’ın bu kesintilere tepkisi sert olurken SEPAŞ’ın ilçedeki işyerlerine mühürleme işlemi başlatılmıştı. Yaşanan sorun daha sonra SEPAŞ yetkilileri ile Belediye bir araya gelerek sorun giderilmişti.

Mağdur yine Akçakocalılar oldu

Çözüm değil dert üreten belediyecilik anlayışı nedeniyle yaşanan son olay karşısında yine bir numaralı mağdur Akçakocalılar oldu. Belediyenin ödenmeyen faturalar ardından kesilen elektrikle ilgili nasıl bir adım atacağı merak konusu oldu.

banner844
Yorumlar (12)
serkan 9 ay önce
bu zamanda böyle bir şey olurmu ya.ne demek elektrik faturasını ödeyememek.bu belediyenin hiç mi geliri yok.küçücük belde belediyeleri ödüyor bunlar nasıl ödeyemiyorlar.
Aksakallı 9 ay önce
Eeee zamanında belediyeleri olur olmaz borclandirdilar sonrada belediyeler borç batağında kalıp batıyor işte Belediyeler parası kadar iş yapsın kardeşim görüntü hava cıvayı bıraksınlar Dürüst adamları işin başına koymaktan başka çare yok
öğrenci 9 ay önce
ÜNİVERSİTE YOLUNU NE ZAMAN YAPACAK BELEDİYE ACABA MARTA BAŞLARIZ DEMİŞLERDİ YAPMAYA
Sadettin Saran 9 ay önce
Şak şak yapanlar pamuk eller cebe...
Caboglu ve diğerleri İSTİFA...
Samet 9 ay önce
Sikinti.Bediyeye Borcu Olan Akcakocalilarda sikinti var..Fatura.su emlak odemessen.Belediye nasil gelir saglasin..Sorun bazi akcakoca Halki..balik raki meze sofralarindan kalkmazlar..Borca yanasmazlar.yaziklar olsun boyle insanlara.su borcunu odemeyen insanlar Acaba Abdestlimi geziyorlar.?
Düzceli 9 ay önce
Başkan yazıklar olsun, başkanlık hava civa işi değil icraat işidir maaşları ödeyemiyorsun,elektirik faturası ödemiyorsun rezil ettin belediyeyi çalışanları.İstifa et en hayırlsı olur.
Akçakocalı 9 ay önce
Sağo sola heykel dikeceğine işçinin ve sedaşın borçlarını ödeseydi hiçbir icraaat yok bu işler öyle sarı çizmeleri giyip hava atmakla olmuyor icraat lazım icraat satılmadık arsa parsel de kalmadı bu gidişle kayyum atanır herhalde
düzceli 9 ay önce
bahçeli kılıçdaroğluna gönderdiği lambalardan göderirmiacaba zavallılar
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Yeni Sayımız