TÜRK SİNEMASININ EN GÜZEL FİLMLERİYLE BULUŞUYORLAR TÜRK SİNEMASININ EN GÜZEL FİLMLERİYLE BULUŞUYORLAR

Müzeler Haftası sebebiyle düzenlenen etkinlik Konuralp Antik Tiyatro’da gerçekleştirildi. Düzce Belediyesi Kültür Müdürü ve Protokol ve Koordinasyondan Sorumlu Başdanışman Burçin Sarıcan, 18-24 Mayıs tarihleri arasında kutlanan Müzeler Haftası dolayısıyla düzenlenen etkinliğe katılım sağladı.

Etkinliğe, Düzce Valisi Selçuk Aslan, Düzce Belediyesi Kültür Müdürü ve Protokol ve Koordinasyondan Sorumlu Başdanışman Burçin Sarıcan ile protokol üyelerinin yanı sıra öğrenciler ve aileleri katılım sağladı.

Müzeler Haftası Etkinlik (2)

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı okunmasıyla başlayan etkinliğin ilk bölümünde Konuralp Müze Müdürü İhsan Aslan, Konuralp’in tarihçesi ve Konuralp Antik Tiyatro hakkında bilgiler verirken, Konuralp Müzesi’nin kuruluşundan bugüne geçen süreçte yapılan çalışmaları paylaştı.

Müzeler Haftası Etkinlik (7)

Konuralp Anaokulu ve Konuralp Ortaokulu’nun folklor gösterilerinin de sergilendiği etkinlikte ayrıca ortaokul öğrencileri tarafından şiir dinletisi gerçekleştirilirken, Konuralp Müze Müdürlüğü tarafından hazırlanan Antik Konuralp Fotoğraf Sergisi ilgi ile gezildi.

Müzeler Haftası Etkinlik (14)

Programın sonunda katılımcılara Konuralp Pilavı ikram edildi.