banner851

banner614

ADLİYEYE SEVKEDİLDİLER

Bolu'da dün mazot hırsızlığı yaptıkları gerekçesi ile tutuklanan 7 kişinin Kaynaşlı'da kaçak mazot istasyonu kurduğu ortaya çıktı.

banner619
Asayiş 24.09.2013, 12:27
233
ADLİYEYE SEVKEDİLDİLER

Park halindeki tır ve kamyonlardan mazot çaldığı iddiası ile tutuklanan 7 kişinin Kaynaşlı'da kaçak mazot istasyonu kurduğu anlaşıldı. Bolu'da polisin operasyonu ile araçların depolarından çaldıkları akaryakıtı iastasyondan satarken gözaltın alınan 7 kişi bu sabah adliyeye sevk edildi. Yaklaşık 5 aylık takibin ardından Bolu, Düzce, Kaynaşlı, Çaydurt ve Mengen'deki adreslere çok sayıda polisle baskın düzenlendi. Zanlıların 40 araçtan akaryakıt çaldıkları belirlenirken, Kaynaşlı'da kurdukları kaçak akaryakıt istasyonunda satış yaptıkları tespit edildi.

 

23 EYLÜL'DE YAPILAN "MAZOT HIRSIZLARI YAKALANDI" BAŞLIKLI HABERİ OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ...Edinilen bilgilere mazot hırsızları yük taşıyan tırların gece verdikleri molalarda gizlice depolarındaki mazotları çaldıkları ve önce bir depoya daha sonrada kurdukları kaçak akaryakıt istasyonu ile el altından piyasaya sürdükleri öğrenildi.

Emniyetteki sorgularının ardından adliyeye sevk edilen 7 kişi hakkında polis ekiplerinin ellerindeki kalın dosyalar dikkat çekti.


Haber: M. YILMAZ

Yorumlar (0)