Olay gece saatlerinde Kültür Mahallesi üzerinde meydana geldi. Alınan bilgilere göre, M.A.Ş isimli erkek şahıs, Ş.Y. ve E.K isimli kadınlarla henüz bilinmeyen bir sebeple tartışmaya başladı. Tartışmanın büyümesi ile Ş.Y, çantasından çıkarttığı bıçakla, M.A.Ş’ye saldırdı. Karnından ve bacağından aldığı bıçak darbeleri kanlar içinde kalan M.A.Ş, yere yığılırken, Ş.Y ve E.K isimli iki kadın şahıs olay yerinden hızla uzaklaştı.

Olayı gören çevre sakinlerinin ihbarı üzerine olay yerine polis ve sağlık ekipleri sevk edildi. Bıçaklı saldırıda ağır yaralanan M.A.Ş, sağlık ekiplerinin ilk müdahalesinin ardından, Düzce Atatürk Devlet Hastanesi’ne kaldırılarak tedavi altına alındı.

Saldırgan iki kadın, polis ekiplerinin yaptığı titiz çalışma ile olay yerine yakın bir bölgede, saldırıda kullanılan bıçakla kısa süre içerisinde yakalanarak gözaltına alındı. 

A2681682 B87F 43F8 9498 6Cc156Fa1B0Eadsasdad

İşlemleri için Düzce İl Emniyet Müdürlüğü’ne götürülen Ş.Y ve E.K’nin, ifadelerinin ardından Düzce Adliyesi’ne sevk edileceği öğrenilirken, yaralı M.A.Ş’nin hayati tehlikesinin devam ettiği öğrenildi.

Polis ekipleri olay ile ilgili geniş çaplı inceleme başlattı.

C9273Cc8 36C7 40C9 B14F 4Aa089E29168 (1)

TERÖR ŞÜPHELİSİ 4 ŞAHIS YAKALANDI TERÖR ŞÜPHELİSİ 4 ŞAHIS YAKALANDI

HABER: Savaş ARI

KAYNAK: Düzce Son Dakika Haber Ajansı