banner851

banner955

Az Kalsın Araca Çarpacaktı

D-655 Karayolu Yığılca sapağında motorsiklet sürücüsü önündeki araca çarpmamak için direksiyonu kırdı ve yere düştü. Sürücününü kaskının olması daha ağır yaralanmasından korumuş oldu.

Asayiş 01.12.2009, 20:06
119
Az Kalsın Araca Çarpacaktı
banner1032

D-655 Karayolu Yığılca sapağında meydana gelen kazada motorsiklet sürücüsüm kolundan hafif şekilde yaralandı. Armağan Yıldız idaresindeki 81 DM 963 plakalı motorsiklet yığılca ışıklı kavşağa yaklaştığı sırada önündeki araca çarpmamak için direksiyonu kırdı ancak motorsikleti topralyamayarak yere düşerek sürüklendi. Olay yerine gelen emniyet ekiplerine kazanın oluş şekli hakıkında bilgiler veren sürücüler birbirlerini suçladı. Motorsiklet sürücüsü Armağan Yıldız "ben yolumda gidiyordum önümdeki araç beni görmedi şerti değiştirmek istedi ben vurmamak için direksiyonu kırdım yere düştüm" dedi.
Ardından kazanın oluş şekli hakkında bilgiler veren otomonil sürücüsü Ali Danışmaz, "benim bir suçum yok şerit değiştirmedim yolumdan gidiyordum arkadan bir ses geldi aynadan baktım yere düşmüştü indim yardım ettim" dedi.
Motorsiklet sürücüsünün kurallara uygun bir şekilde başında kaskının olması başından daha ağır birşekilde yaralanmasını önlemiş oldu.

banner844
Yorumlar (0)
18
kapalı