banner851

banner614

BU NE RAHATLIK

Geçtiğimiz günlerde şehir merkezinde meydana gelen hırsızlık olayının güvenlik kamerası görüntüleri ortaya çıktı. Güpegündüz yaşanan olayda hırsızın rahatlığı bu kadar da olmaz dedirtti.

banner619
Asayiş 30.08.2013, 17:32
312
BU NE RAHATLIK


26 Ağustos tarihinde şehir merkezinde yaşanan hırsızlık olayının kamera görüntüleri ortaya çıktı.

Camikebir Mahallesi Santral Sokak'ta bulunan bir işyerinde yaşanan olay hırsızın ne kadar pişkin olduğunu gözler önüne serdi.

 

 


Saatlerin 14:00'ı gösterdiği sırada işyeri sahibi İsmet Kaya'nın kapının önüne çıkmasını fırsat bilen orta yaşlardaki bir kadın işyerinde bulunan ikinci bir kapıdan içeri girdi.Önce etrafı kolaçan eden kadın hırsız, işyeri sahibinin dışarıda olmasını fırsat bilerek kasaya yöneldi. İlk çekmeceyi açan ancak paraları bulamayan hırsız, daha sonra ikinci çekmeceyi açarak yaklaşık 2 bin TL'yi aldı ve hızla işyerini terketti.

 Soyulduğunu anlayan işyeri sahibi İsmet Kaya durumu hemen polise bildirdi. Kamera kayıtlarını inceleyen polis, şimdi her yerde kaçan hırsızı arıyor.

Konuyla ilgili mikrofonlarımıza açıklamalarda bulunan işyeri sahibi İsmet Kaya yaşanan olayı anlatarak 2 bin TL'sinin çalındığını belirterek kaçan hırsızın bir an önce bulunmasını istedi.

Haber; Ş. ÇAKIR

Yorumlar (0)