Düzce Belediyesi tarafından, içerisinde “Millet Kütüphanesi”, “Millet Kıraathanesi”, kafeteryalar ve yöresel ürünlerin satıldığı satış noktası bulunan 34 bin metrekarelik Millet Bahçesi’nde bakım onarım çalışmaları başlatıldı.

11-38

İki çocuk parkı, açık hava tiyatrosu, iki süs havuzu da bulunan Millet Bahçesi’nin deforme olan ahşap oturma alanları ve beton yürüyüş yolları Destek Hizmetleri Müdürlüğü tarafından bakıma alındı. Ahşap aksamları yenileyerek boyayan ekipler, zemin iyileştirme çalışmaları, mevcut alanların bakım-onarım çalışmalarını yapan ekipler, parka yeni oturma alanları da kazandırıyor.

22-18

KAZADA ÖLEN BİSİKLETLİ ÖZCAN’I ANDILAR KAZADA ÖLEN BİSİKLETLİ ÖZCAN’I ANDILAR

Destek Hizmetleri Müdürlüğü ekipleri Kent Park’ta görevde

Öte yandan Kent Park’ta geçtiğimiz ay başlatılan yenileme çalışmaları da sürüyor. Büyük ölçekli çalışma ile parkı baştan sona elden geçiren ekipler, park içerisindeki aydınlatma direklerinin armatürlerini yeniliyor. Sökülen ahşap yürüyüş yolları yerine, kayrak taşı ile yeni yollar döşeniyor. Kamelya zeminlerinin ve kamelyaların bakım onarımını da yapan Destek Hizmetleri Müdürlüğü ekipleri, park etrafında bulunan ahşap korkulukları da yeniliyor. Ayrıca park içerisinde bulunan tuvaletlerin bakım onarımı gerçekleştiriliyor.

33-9