banner614

CİNAYETTE YENİ İDDİALAR

banner619

Yığılca’ya bağlı Kırık Köyü’nde meydana gelen ve iki kadının ölümüyle sonuçlanan cinayet sonrası güvenlik güçlerinin kaçan Yusuf D.’yi arama çalışmaları sürüyor. Cinayetin gerekçesi olarak gösterilen kız kaçırma konusunun doğru olmadığı cinayeti işleyen Yusuf D.’nin aile bireylerini telefonla arayarak ölümle tehdit ettiği iddia edildi.

banner846
Asayiş 09.09.2015, 18:34
22628
CİNAYETTE YENİ İDDİALAR
banner844
Yığılca’ya bağlı Kırık Köyü’nde önceki gün meydana gelen cinayette Yusuf D. isimli şahıs, iki kadını otomatik tüfek öldürmüş ve kayıplara karışmıştı. Cinayette yakınlarını kaybeden aile, cinayetin kız kaçırma konusundan yapılmadığını iddia etti.

KAÇIRILMADI, KAÇTI

 Öldürülen iki kadının yakınları, Yusuf D.’nin kızının bundan üç ay önce kendisini kaçırması için Erol T.’ye baskı yaptığı ve kaçırmadığı takdirde kendisini öldürmekle tehdit ettiğini öne sürdü. Erol T. kendisini sürekli arayan 17 yaşındaki kızı sonunda kaçırmayı düşündüğü fakat ailesi tarafından aynı gün içerisinde vazgeçirildiğini ve 17 yaşındaki kızı karakola teslim ettiklerini söyledi.

Öldürülen Ayşe Teke ve Nezahat Teke’nin yakınları, cinayetten bir gece önce 17 yaşındaki genç kızın babası Yusuf D.’ye ‘Beni ortada bıraktılar’ şeklinde yalan söyleyerek kışkırttığını iddia etti. Kızından duyduklarıyla öfkesine hakim olamayan Yusuf D. Nezahet Teke ve Ayşe Teke’nin bulunduğu eve gelerek Erol T.’yi sorduğunu, bulamayınca Nezahet Teke ve Ayşe Teke’ye ateş ettiğini belirtti.

SİLAH TUTUKLUK YAPTI, İKİ ÇOCUĞU DA ÖLDÜRECEKTİ!

Cinayet sırasında olay mahallinde biri 2 diğeri 10 yaşında iki çocuğunda bulunduğunu söyleyen Erol T.’nin yakınları, Yusuf D.’nin iki çocuğa silah doğrulttuğu fakat silahın tutukluk yapmasından dolayı vuramadığı belirtirken, 10 yaşındaki çocuğun 2 yaşındaki çocuğu alarak ahırda saklandığını iddia etti.

KİMSEYİ SAĞ BIRAKMAYACAĞIM!

Yusuf D. tarafından vurulan Nezahet Teke’nin olay anında Ayşe Teke’nin ise 40 dakika sonra öldüğünü söyleyen aile bireyleri, cinayetin ardından kayıplara karışan Yusuf D.’nin kendilerine telefon ederek ‘Nasıl olsa müebbet cezası alacağım. O yüzden o aileden kimseyi sağ bırakmayacağım. Herkesi öldüreceğim’ şeklinde tehditler savurduğunu iddia etti. Jandarma ekipleri telefonla tehdit edilen şahısların evden çıkmamasını isterken katil zanlısını arama çalışmalarına devam ediyor.
Yorumlar (17)
ali AYDIN 6 yıl önce
vatandaş vatandaş rumuzu koymuşsun oraya lakin abi tavsiyesidir sen vatandaşlığını hele bir GÖZDEN geçirsen derim. eğer gerçekten VATANDAŞ isen yo yo yanlış düşünüyorsun.
YIĞILCALI 6 yıl önce
HEPİMİZ YIĞILCALI OLMAKTAN GURUR VE ONUR DUYARIZ
sanane 6 yıl önce
vatanda isimli arkadaş yığılcalı sana ne yaptı yoksa ırzınamı geçti lan adi herif
Ayıp 6 yıl önce
Yaptığınız ayıp. Siz bir yada bir kaç kişi yüzünden herkesi aynı kefeye koyamazsınız. Ki insanlar orda acıları var. Terbiyesizlik etmeyin. Yığılcalı değilim ama Yığılcalı bir çok insan tanıyorum. İnsanlar gayet iyi keşke her yer öyle olsa.
AZİZİYELİ 6 yıl önce
TERS DÜZ KONUŞMA YAPANLARA SESLENİYORUM madem bu kadar açıksınız isim soy isim yazın ole yorumunuzu yazın daha iyi olur .
nurgül 6 yıl önce
yazıklar olsun bizim burda akrabalar4ımız ölmüş sizin dediğiniz nedir bu yıgılca halkından çektiğimiz? yakısıyomu be size. o ölen kadınlar hele gelde bi çay iç öyle gidersin diyen insanlardı evinden hiç aç göndermeyen insanlardı. yazıklar olsun..
ŞAHBAZ 6 yıl önce
YIĞILCA DA NELER OLUYOR İNSANLAR BU KADAR NASIL CANİLEŞİYOR BİR ARAŞTIRIN.
TC Devletimize Yanlış Yap 6 yıl önce
Düzceli Yorumcu,
Hele ki şehitlerimizin olduğu böyle günlerimizde, hainlere karşı görevlerini yapmaya çalışan Devletimize karşı incitici, küçük düşürücü, kışkırtıcı, güveni hiçe sayacak yorum yapma.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
16°
kapalı