banner851

banner614

Dehşet Gecesinde Hazin Final!

Mart ayında Çay mahallesi'nde cinnet geçiren oğlunun bir ip ile boğmaya çalıştığı anne üç buçuk aylık komanın ardından hayatını kaybetti.

banner619
Asayiş 24.06.2008, 19:04
206
Dehşet Gecesinde Hazin Final!

Çay mahallesinde cinnet geçiren ve annesini bir ip ile boğmaya çalışırken kendisine engel olmak isteyen babasını öldüren ve intihar eden gencin neden olduğu dram, hazin sonuna ulaştı. Üç buçuk ay komada kalan Anne hayatını kaybetti.

Olay Çay Mahallesi Saatçigil Sokak'ta 2 Mart'ı 3 mart'a bağlayan akşam meydana gelmiş, bilinmeyen bir nedenle cinnet geçiren 37 yaşındaki Orkun Gülgeç, annesi 72 yaşındaki A.Ç ile kavga etmeye başlamıştı. Kavga sırasında eline geçirdiği bir ip ile annesini boğmaya çalışan Orkun Gülgeç, olay anında kendisine müdahale etmeye çalışan Babası Hayrettin Gülgeç'i otomatik tüfek ile öldürmüş, ardından tüfeği başına dayayarak intihar etmişti.

Koma halinde hastaneye kaldırılan Anne A Ç, yaklaşık üç aydır kendisine uygulanan tedavilerin hiçbirine cevap vermedi. Anne A.Ç.'nin ölümü ile Saatçigil Sokak'ta yaşanan dehşet gecesi hazin sonuna ulaşmış oldu.

Yorumlar (0)