banner851

banner614

DEHŞET SAÇTI

Eski eşi 9 aylık hamile Gölyakalı Neslihan Çelik'i öldürüp kaçan 4 çocuk babası Osman S., iddiaya göre bu kez Hendek İlçesi'nin Sümbüllü Köyü'nde daha önce tartıştığı bir kişiyi tabanca ile bacaklarından vurup kaçtı.

banner619
Asayiş 22.10.2012, 09:56
230
DEHŞET SAÇTI

Pamukova'da 4 gün önce meydana gelen olayda Osman S., yaklaşık 2 yıl önce boşandıktan sonra nikahsız bir başka kişiyle yaşayan ve bu beraberliğinden 9 aylık hamile olan 32 yaşındaki eski eşi Neslihan Çelik'i oturduğu evinde tabanca ile vurdu. 4 çocuğunun annesini vuran Osman S. olay yerinden kaçarken, silah sesi üzerine komşuları polis ve sağlık ekiplerine haber verdi. Olay yerinde öldüğü anlaşılan Çelik'in karnındaki bebeği ise sağlık ekiplerinin müdahalesiyle dünyaya getirildi. Sakarya'a ilk tedavisi yapıldıktan sonra Kocaeli Tıp Fakültesi'nde tedaviye alınan talihsiz bebek de, dün yaşamını yitirdi. Doktorlar, anne öldükten yaklaşık 35 dakika sonra dünyaya geldiği belirtilen bebeğin bu nedenle organlarının zarar gördüğünü ve çabalarının yetersiz kaldığını belirtti.
Bir kişiyi daha vurdu 
Eski eşini öldürdükten sonra polis ve jandarma tarafından aranmasına rağmen 4 gündür bulunamayan Osman S., dün Hendek İlçesi'nin Sümbüllü Köyü 'nde ortaya çıktı. İddiaya göre; saat 21.00 sıralarında köy kahvesine gelen Osman S, daha önce tartıştığı Vedat Gölcü'yü tabanca ile bacaklarından vurduktan sonra bir kez daha kaçtı. Kanlar içerisinde kalan Gölcü, ambulans ile Adapazarına Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne getirilerek tedavi altına alındı. Polis ve jandarma dehşet saçan Osman S.'nin yakalanması için bölgede çalışmalarını sürdürüyor.

banner844
Yorumlar (0)