banner851

banner614

Ev ve işyeri hırsızı yakayı ele verdi.

Bir haftadır Düzce'nin değişik yerlerinde meydana gelen hırsızlık olaylarının takipçisi olan İl Emniyet Müdürü ekipleri sonunda hırsızlık olayını gerçekleştiren kişiyi ele geçirmeyi başardı.

banner619
Asayiş 25.04.2009, 22:41
185
Ev ve işyeri hırsızı yakayı ele verdi.

Cedidiye Mahallesi üzerindeki bir çok işyeri ve evlere girerek hırsızlık yapan, İl Emniyet Müdürlüğü tarafından denetimlerle birlikte aranan şüpheli şahıs sonunda yakalandı. Hırsızlık yaptığı malzemelerle birlikte yakayı ele veren ve adının G.F olduğu öğrenilen şahıs, emniyet ekiplerinin uzun uğraşları sonucunda yakalanarak gözaltına alındı. G.F ekipler tarafından yapılan soruşturmanın ardından tutuklanarak cezaevine konuldu. G.F'nin Düzce dışından geldiği ve sahte kimlik ile ehliyet kullandığı da öğrenilirken hırsızlık yapmaya gittiği yerlerde kullandığı malzemeler de ele geçirildi.

Diğer taraftan ekipler yaşanan hırsızlık olaylarının ardından Düzce genelindeki mahallelerde denetimlerini yoğunlaştırmış ve hem şahıslar üzerinde hem de araçlar üzerinde uygulamalarda bulunmuştu. Yapılan denetimlerle birlikte aranan şüpheli de yakayı ele vermiş oldu.

banner844
Yorumlar (0)