banner851

banner614

G.A. Tekrar kayıplara karıştı.

İstanbul`da yetiştirme yurdundan kaçan ve yakalandıktan sonra Düzce`deki çocuk yuvasına misafir öğrenci olarak yerleştirilen G.A. tekrar kayıplara karıştı.

banner619
Asayiş 01.09.2009, 19:09
192
G.A. Tekrar kayıplara karıştı.

4 gündür kayıp olan G.A.'yı bulmak için emniyet seferber oldu.
İstanbul'da kaldığı yetiştirme yurdundan kaçan genç kız, misafir olarak kaldığı Düzce Çocuk Yuvası'ndan da kaçtı. Nüfus cüzdanında küçük yazıldığı için 11 yaşında gözüken ancak 17 yaşında olduğu öğrenilen G.A. 4 gündür ortada yok.
Edinilen bilgiye göre ailesi tarafından İstanbul'da yetiştirme yurduna yerleştirilen G.A., daha önce de yurttan kaçmış ancak polis tarafından bulunarak yurda teslim edilmişti. Düzce'deki çocuk yuvasına misafir öğrenci olarak gönderilen G.A., 4 gün önce yuvadan da kaçarak kayıplara karıştı. Emniyeti alarma geçiren kaçış ile birlikte G.A.'yı arama çalışmaları başladı. 30 Ağustos Pazar günü kaçtığı tespit edilen G.A.'yı bulmak için seferber olan emniyet, şehir dışına kaçma ihtimaline karşı tüm polis noktalarına G.A. hakkında bilgi notu geçti.
Öte yandan G.A.'nın ailesiyle yaşadığı problemler nedeniyle yetiştirme yurdunda kaldığı öğrenilirken kaçma yolunu neden seçtiği ise bulunduktan soran netlik kazanacak.

banner844
Yorumlar (0)