banner851

banner955

Gözyaşları Arasında Toprağa Verildi

Boğaziçi Beldesi Şekerpınar mahallesi muhtarı Metin Kul'un oğlu Rüstem Kul dün hayatını kaybetmişti. Adli Tıp Kurumu'ndan gelen cenaze bu gün gözyaşları arasında toprağa verildi.

Asayiş 16.06.2010, 19:29
208
Gözyaşları Arasında Toprağa Verildi

Boğaziçi Beldesi Yeşilköy mahallesinde bir işyerinde çalışırken aniden düşerek hayatını kaybeden 20 yaşındaki Rüstem Kul gözyaşları arasında toprağa verildi. Şekerpınar mahallesi muhtarı Metin Kul'un oğlu olan Rüstem Kul dün, (15 Haziran Salı günü) Yeşilköy mahallesinde bulunan yıkama yağlama servisinde çalıştığı sırada birden yere düşmüş ve bir daha kendine gelemediği için 112 Acil Servis ekipleri tarafından Üniversite Hastahanesi'ne götürlürken yolda hayatını kaybetmişti.
Olayla ilgili olarak çeşitli iddialar ortaya atılırken, Rüstem Kul'un kesin ölüm nedenini öğrenilmesi için cenazesi İstanbul Adli Tıp Kurumu'na götürülmüştü. Adli Tıp Kurumu'ndan gelen cenaze gözyaşları arasında toprağa verildi. 20 yaşında hayata gözlerini yuman Rüstem Kul'un kesin ölüm nedeni Adli Tıp Kurumu'ndan gelecek raporla belli olacak.

Haber; H. KAYA

banner844
Yorumlar (0)
Yeni Sayımız