banner851

banner614

"KONUŞMALARIM YANLIŞ ANLAŞILDI"

banner619

İl Emniyet Müdürü Zekeriya Kahraman, 24 gündür kayıp olan Hatice Arı ile ilgili ATV'de yayınlanan bir programda konuşmalarının yanlış anlaşıldığını açıkladı.

banner846
Asayiş 27.01.2010, 18:54
227
banner844

İl Emniyet Müdürü Zekeriya Kahraman, 24 gündür kayıp olan Hatice Arı ile ilgili ATV'de yayınlanan bir programda konuşmalarının yanlış anlaşıldığını açıkladı. Kahraman “Bu olayı haftaya çözeceğiz” gibi bir cümle kullanmadığının ve olayı çözmek için tüm birimlerin çalışmakta olduğunun altını çizdi.

Önceki gün ATV'de canlı olarak yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı-Sert programına 24 gündür kayıp olan Hatice Arı'nın ailesi konuk edildi. Programda kayıp kızları Hatice ile ilgili aileden bilgiler alan program sunucusu Müge Anlı, reklam arasında İl Emniyet Müdürü Zekeriya Kahraman ile bir görüşme yaptığını açıklamış ve Kahraman'ın “Bu olayı haftaya çözeceğiz” şeklinde bir açıklamasının olduğunu kamuoyuna duyurmuştu. İl Emniyet Müdürü Zekeriya Kahraman, Müge Anlı'yla yaptığı telefon görüşmesinin canlı yayınla yanlış aksettirildiğini belirtti. Kahraman, bu olayı çözmek için canla başla çalıştıklarını vurgulayarak, “ Ekiplerimiz gece gündüz, Hatice'nin bulunması için çalışıyor. Düzce Emniyeti bu olayın çözülmesi için seferber olmuş durumda. Müge Anlı'yla yaptığım telefon görüşmesinde önümüzdeki günlerde veya gelecek hafta içerisinde Valiliğin bilgisi dahilinde bu olay hakkında kamuoyuna bilgi verilebileceğini söyledim fakat canlı yayında “Bu olayı haftaya çözeceğiz” gibi bir ifade kullandığım söylendi. Bir yanlış anlama olduğu kanaatindeyim. Tabii ki bu olayı en kısa sürede çözmek için çalışıyoruz. Ancak haftaya çözülecek gibi söylemler doğru olmaz. Arama çalışmaları Valilik ve adli mercilerin talimatları doğrultusunda devam ediyor. Konu hakkında önümüzdeki günlerde kamuoyunu bilgilendireceğiz.” dedi.

Yorumlar (0)
24°
kapalı