banner851

banner955

ÖLÜM YAYA GEÇİDİNDE YAKALADI

Yaya geçidinden geçmeye çalışan 20 yaşındaki Seçil Kaya'ya tanker çarptı. Tankerin üzerinden geçtiği genç kız olay yerinde yaşamını kaybetti.

Asayiş 15.12.2009, 11:13
317
ÖLÜM YAYA GEÇİDİNDE YAKALADI
banner1032

D-100 Karayolu Soğancı Mevkii'nde meydana gelen trafik kazasında bir kişi hayatını kaybetti.
Ankara'dan İstanbul istikametine gitmekte olan 35 yaşındaki Emin Çarti idaresindeki 62 AF 502 plakalı akaryakıt tankeri yaya geçidinden yolun karşısına geçmeye çalışan 20 yaşındaki Seçil Kaya'ya çarptı. Tankerin üzerinden geçtiği Seçil Kaya olay yerinde yaşamını kaybetti. Tanker sürücüsü Emin Çarti'nin tankeri olay yerinde bırakarak Jandarmaya gidip teslim olduğu öğrenildi.Kaza nedeniyle D 100 karayolu bir süre trafik akışına kapatıldı ve ulaşım yan yollardan verildi.
Kaya ailesinin tek çocuğu olduğu öğrenilen Seçil Kaya'nın yakınları kaza yerine geldiklerinde karayolu üzerinde cansız bedenini görünce gözyaşlarına boğuldular.
Seçil Kaya'nın cansız bedeni kaza yerine gelen cenaze aracıyla morga kaldırıldı.
Kaza yerindeki vatandaşlar uluslararası karayolunda yaya geçidi olur mu? Burada sürekli ölümlü kazalar meydana geliyor. Bir çözüm bulunmaz ise daha çok canlar kaybederiz diye serzenişte bulundular.
Trafik Ekiplerinin başka bir kaza meydana gelmemesi için geniş güvenlik tedbirleri aldığı yol gerekli çalışma yapıldıktan sonra yeniden trafik akışına açıldı.

 


banner844
Yorumlar (0)
14
kapalı