banner851

banner614

ÖZEL EKİP KURULDU

Şıralık Mahallesi'nde yaşanan korkunç cinayetin ayrıntıları ortaya çıkmaya başladı. Düzce İl Emniyet Müdürlüğü cinayetin arkasındaki sis perdesini aralamak için bu tür olayları çözmede deneyimli özel bir ekip görevlendirdi.

banner619
Asayiş 23.09.2013, 15:38
163
ÖZEL EKİP KURULDU

Şıralık Mahallesi'nde yaşanan tüyler ürpertici cinayet sonrası yapılan incelemelerde katil ya da katillerin kusursuz bir cinayet işlediği görüldü. Düzce Emniyet Müdürlüğü'nden görevli üst düzey bir yetkiliden alınan bilgiye göre; olay yeri inceleme ekiplerinin evdeki ayrıntılı delil toplama ve inceleme çalışması sonucunda cinayetin titizlikle işlendiği ortaya çıktı. Ekiplerin eve girdiğinde her yerin darmadağın olduğu ve salondan yatak odasına kadar boğuşma izlerine rastlandığı öğrenildi. Cinayet kurbanı 76 yaşındaki Hasan Yılmaz'ın katil ya da katillerle bir süre boğuştuğu ve vücudunun çeşitli yerlerinden öldürücü bıçak darbeleri aldığı ortaya çıktı. Her gün takvim yapraklarını kopardığı tespit edilen Yılmaz'ın takviminde son tarihin 19 Eylül'ü göstermesi ve cesedine 21 Eylül'de ulaşılması 2 önce öldürülmüş olabileceği ihtimalini doğurdu. Polislerin çevrede yaptığı soruşturmada ise komşuların hiçbir ses duymadığı ve dikkat çeken bir olayla karşılaşmadıkları yönünde ifade verdiği bilgisi edinildi. Kapı kırılarak içeri girildiğinde yoğun bir kokunun hakim olduğu evin yatak odasında kat kat yorganların altında elleri-ayakları bağlı ve kafasına poşet geçirilmiş halde ölü bedenine ulaşılan yaşlı adamın fail ya da faillerinin yakalanması Düzce Eminyeti tarafından özel bir ekip görevlendirildi. Cinayet olaylarını çözmede deneyimli olan ekibin olayın kısa sürede aydınlatılması için geniş kapsamlı olarak çalışmalara başladığı öğrenildi. Öte yandan Şıralık Mahallesi'ndeki tek katlı evinde cinayete kurban giden Hasan Yılmaz'ın eşinin 2 yıl önce öldüğü ve evli 5 kızının olduğu öğrenildi.

 

 


OLAY

Kendisinden bir kaç gündür haber alınamayan 76 yaşındaki adam evinde elleri-ayakları bağlı ve kafasına poşet geçirilmiş halde ölü bulunmuştu. Edinilen bilgilere göre; 76 yaşındaki Hasan Yılmaz'dan birkaç gündür haber alamayan komşuları durumdan şüphelenerek polise haber verdi. 21 Eylül Cumartesi günü akşamı saat 22:00-22:30 sularında olay yerine gelen polis ekipleri kapısını çaldıkları evden yanıt gelmemesi üzerine kapıyı kırarak içeri girdi. Kendisinden günlerdir haber alınamayan yaşlı adam evinde elleri-ayakları bağlı ve kafasına poşet geçirilmiş halde ölü bulundu. Olay yerine çağrılan 112 acil servis ekiplerinin verdiği bilgiye göre yaşlı adam 2 gün önce son nefesini verdi. Cinayete kurban giden Hasan Yılmaz'ın cesedi İstanbul Adli Tıp Kurumu gönderilirken, polis ekipleri cinayetin fail ya da faillerini bulmak için geniş çaplı soruşturma başlattı.

Haber: C. ÜSTÜNER

banner844
Yorumlar (0)