banner614

POLİS AYRINTIYLA YAKALADI

banner619

Asayiş Şube Müdürlüğü Hırsızlık Büro ekipleri il dışından gelerek Düzce’de vurgun yapan üç kadın şüpheliye göz açtırmadı. Geçtiğimiz hafta Kültür Mahallesinde bir apartmana girerek 10 bin lira değerinde ziynet eşyası ve bir adet ruhsatlı silah çalan şüpheliler, emniyet güçlerinin detaylı çalışması sonucu yakalandı. Şüphelileri olayda kullandıkları çantalar ele verdi!

banner846
Asayiş 27.08.2015, 13:55
10019
POLİS AYRINTIYLA YAKALADI
banner844
Olay, geçtiğimiz hafta Kültür Mahallesinde bulunan bir apartmanda meydana geldi. Kayserili oldukları tespit edilen haklarında 10 ayrı suçtan araması olan T.M., 6 suçtan araması olan K.Ö. ve 4 suçtan araması olan S.A. Asayiş Şube Müdürlüğüne bağlı ekiplerin titiz çalışması sonucu şehirlerarası otobüs terminalinde yakalandı.

“İÇ ÇAMAŞIRI SATIYORUZ” BAHANESİ

Üç kadın daha önce kullandıkları yöntemi bu kez Kültür Mahallesindeki bir apartman dairesinde uygulayarak hırsızlık olayına karıştı. Gittikleri evlerde herhangi birisiyle karşılaştıklarında ‘İç çamaşırı satıyoruz’ bahanesiyle evlere girerek hırsızlık yapan 3 kadın, kimsenin olmadığı evlerde ise kapı dillerini düşürme yöntemiyle hırsızlık yapıyorlardı.

ÇANTALAR, GÜVENLİK KAMERASINDA!

Aynı yöntemle bu kez Kültür Mahallesinde hırsızlık girişiminde bulunan şahıslar, girdikleri evde bulunan 10 bin lira değerindeki ziynet eşyasını ve bir adet ruhsatlı silahı yarım saatlik bir çalışmayla alarak kayıplara karıştı. Evden aldıklarıyla apartmandan uzaklaşan üç kadın apartmanın girişinde bulunan güvenlik kameralarını fark edince binaya girişi çıkış yaptıkları sırada yüzlerini gizlediler. Çaldıkları eşyaları yanlarında bulunan çantaya koyarak kaçan şüpheliler güvenlik kamerasına takıldı.

POLİS OLAYDAKİ ÇANTADAN YAKALADI

Asayiş Şube Müdürlüğü Hırsızlık Büro ekipleri güvenlik kamerası kayıtlarını incelemeye alarak çalışma başlattı. Haklarında denetimli serbestlik kararı bulunan üç kadın, Zonguldak’tan Düzce’ye geldikleri sırada yanlarında olayda kullandıkları çantalarla şehirlerarası otobüs terminalinde görülünce güvenlik güçleri tarafından gözaltına alındı. İki kişi tarafından da teşhis edilen şüpheliler, emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edildi.

HABER;Y.SEVER
Yorumlar (5)
birisi 6 yıl önce
Tanımadığınız insanları nasıl evinize alıyorsunz anlamıyorum ki
Oktay 6 yıl önce
Bu şahıslar iyi araştırılsın 7 ay önce de benim evim soyuldu bu şekil aziziye de benimde 3.500 liramı alıp cıktılar
Seyfettin 6 yıl önce
Polislerimizi tebrik ediyorum
c 6 yıl önce
Benim evime girenlerde bunlar sanirim...
Hatice 6 yıl önce
Bu kadınlar benim evimede girdi
22°
açık