banner614

SURİYELİ ANNENİN PANİK ANLARI

banner619

Düzce Belediyesine bağlı halk otobüsünden inmeye çalışırken otobüsün hareket etmesiyle çocuğunun sıkıştığını düşünüp paniğe kapılan Suriye uyruklu anne, ekiplere zor anlar yaşattı. Sinir krizi geçiren anneyi sakinleştirmek güç olunca devreye sağlık ekipleri girdi. Kısa sürede olay yerine gelen ekipler Suriyeli anneyi hastaneye sevk etti.

banner846
Asayiş 13.09.2015, 00:22
5071
SURİYELİ ANNENİN PANİK ANLARI
banner844
Olay akşam saatlerinde İstanbul Caddesi üzerinde bulunan bir durakta meydana geldi. Her şey Suriye uyruklu ailenin Düzce Belediyesine ait Halk Otobüsünden otobüsün durağa tam olarak girmeden inmeye çalışmasıyla başladı.

Otobüs durağa girmeden erken davranarak inen Suriye uyruklu bir anne ve baba, çocuklarının otobüste kaldığı esnada otobüsün hareket etmesiyle panikleyince fenalaştı.Suriye uyruklu anne fenalaştığı sırada otobüste kalan çocuğun babası ise otobüse vurdu. Sinir krizi geçiren anne kendini yere bırakınca anneyi sakinleştirmek kolay olmadı.

Trafik ekipleri anneye yardım etmede yeterli olamayınca devreye, olay yerine kısa sürede gelen sağlık ekipleri girdi. Sağlık görevlileri anneye ilk müdahaleyi yaparak hastaneye sevk etti. 

Haber:Y.SEVER
Yorumlar (2)
Fahri 6 yıl önce
Olayi anem görmüş 67 yasinda kadim yalan söylemez herhalde tamamen demogoji var hic de öyle otobüs soforune maletmeyelim kadin orda ortaligi karitirmis ilk önce otobüse kültürünü ogrensinler tabii adak keçisi gibi otobus soforune mal etmesinler
.. 6 yıl önce
Her zaman her olayda yalansız,şerefinizle haber yaptığınız için teşekkür ederiz.. Sizin gibi Haysiyetli tv habercilere ihtiyacımız var
24°
az bulutlu