banner614

Tır makaslayınca kamyon duramadı...

banner619

Hiciz rampası’nda direksiyon hakimiyetini kaybeden tır, yolun bir şeridine makaslayınca, arkasından gelen kamyon da duramayarak yoldan çıktı.

banner846
Asayiş 25.01.2008, 20:25
227
Tır makaslayınca kamyon duramadı...
banner844

Düzce’de kazaların en fazla olduğu Hiciz rampası’nda saat 19.00 sıralarında  direksiyon hakimiyetini kaybeden tır, yolun bir şeridine makaslayınca, arkasından gelen kamyon da duramayarak yoldan çıktı. Kazada yaralanan olmadı.

Olay Düzce’den Akçakoca istikametine gitmekte olan Hüseyin Tosun idaresindeki tırın, hiciz rampası’ndan inerken, yolda buzlanmayı önlemek için atılan malzeme nedeniyle virajda direksiyon hakimiyetini kaybederek yoldan çıkması sonucu meydana geldi. Yoldan çıkan tırın dorsesi yolun sağ  şeridini kapatırken, arkasından gelen Mihmet Yılmaz idaresindeki 81 BV 901 plakalı kamyon da duramayarak yoldan çıkarak sol taraftaki araziye girdi.

Kazada yaralanan olmazken, trafik ekipleri bir süre yoldan geçen araçları yavaş gitmeleri için uyardılar. Kurtarıcı vasıtası ile araçların bulunduğu yerlerden çekilmesinin ardından trafik akışı normale döndü.

Yorumlar (0)
17°
kapalı