banner614

UYUŞTURUCU KOMASINA GİRDİ

banner619

Bonzai can yakmaya devam ediyor!“bonzai” diye tabir edilen sentetik uyuşturucu madde kullanımı küçük yaşlara kadar düştü. Dün akşam uyuşturucu maddeden komaya giren çocuk devlet hastanesine babasının kollarında getirildi.

Asayiş 30.11.2014, 09:57
291
UYUŞTURUCU KOMASINA GİRDİ
banner785

Olay, Ağa Mahallesi Girişinde meydana geldi. Yerde yatan bir şahıs gören vatandaşlar hemen 112 acil servis ekipleri ile polis ekiplerine haber verdi. Olay yerine ulaşan sağlık ekipleri komaya giren genci hemen ambulansa aldı. olayı duyarak ambulansın yanına gelen baba ise oğluyla birlikte Düzce Devlet Hastanesine geldi. ambulanstan inen çocuk, babasının kolları arasında bağırarak hastane acil servisinde tedavi altına alındı.

 

gencin bonzai kullandığı iddia edildi. acil servise yatırılan 13-14 yaşlarındaki genç uyuşturucunun verdiği etki ile uzun süre acil servis içerisinde bağırdı.

Anne ve babasının sakinleştirmeye çalıştığı çocuğa doktorlar müdahale etti. Zaman zaman ölümle sonuçlanan bonzai kullanımının 13-14’lü yaşlar kadar düşmesi ise tedirginlik yaratmaya devam ediyor.

HABER; S.KAŞKIR

Yorumlar (0)
az bulutlu