banner851

banner614

VEKİLİN DUVARINI YIKTI

banner619

Çilimli’de meydana gelen trafik kazasıda 2 otomobil çarpıştı, otomobillerden biri Milletvekili Faruk Özlü’nün evinin duvarına çarparak su kanalına yan yattı.

banner846
Asayiş 03.08.2015, 16:50
8441
VEKİLİN DUVARINI YIKTI
banner844
Çilimli Topçular Köyü sapağında meydana gelen trafik kazasında Topçular Köyü Sapağı’na dönmek isteyen otomobil başka bir otomobil çarptı.


Çarpışmanın etkisi ile savrulan araç Düzce Milletvekili Faruk Özlü’nün evinin duvarına çarparak su kanalına yan yattı. Kazada otomobilde yolcu olarak bulunan 1 kişi yaralandı.


Kazayı gören vatandaşlar durumu hemen 112 acil servis ekipleri ile jandarma ekiplerine bildirdi. Kısa sürede olay yerine ulaşan sağlık ekipleri yaralıya ilk müdahaleyi yapmasının ardından hastaneye sevk ederek tedavi altına aldı.


Jandarma ekipleri kazayla ilgili soruşturma başlatırken, milletvekili Özlü’nün evinin duvarı yıkıldı. Vatandaşlar ise yol boyunca kaldırım olmamasına sitem ederek yayaların da can tehlikesi olduğunu ifade etti.

HABER;İ.KELEŞ
Yorumlar (6)
AVNİ B. 6 yıl önce
hersey tü kaka da sürücüler çok mu masum yahu.Makul hızla gitmiş olsalar böyle saçma yorumları hiç kimse yapmazdı.
Aa 6 yıl önce
herşeye zırlayandan şikayet eden kişi, sen de şikayet ediyorsun mıymıntı. Gel, o yolu gör de ne dediğimi anlarsın.
uzak olun 6 yıl önce
her şeye zırlayan, şikayet eden mıymıntı yorumcular sıktı artık. Hiç sevmediğim insan türü.
????????? 6 yıl önce
Vatandaş Milletvekiline yakın olmak istiyor olabilir.
Aa 6 yıl önce
Artık her gün o yola radar koyulur! Okul var diye üst geçit, yol kenarına çit gibi önlem almaktansa 30 km hız limiti tabelasını yerleştir, bir de radar yerleştir; ödesin millet cezayı! Oh ne ala!
Neee!!! 6 yıl önce
Vekilin duvarına çarpmasaydın iyiydi. :) Bedeli ağır olmasın sonra :) Sonuçta vatandaşsın,alt sınıfsın,vekil olsan sende başa baş onlarla yarışırdın..