banner851

banner614

VİP YOLCULUK

banner619

Düzce’de lüks aracın kapısı açık bagajında yolculuk , kameraya yansıdı. Canını hiçe sayan yolcuyu görenler şaşkınlığını gizleyemedi.

banner846
Asayiş 25.08.2015, 13:55
7617
VİP YOLCULUK
banner844
Trafikte sınır tanımayan sürücü ve yolculara bir yenisi daha eklendi. Hemen her gün bir kural tanımaz sürücü ve yolcu görmeye başladığımız Düzce trafiğinde canını hiçe sayan bir vatandaş daha kameralara takıldı.Şehir merkezinde ilerleyen ve açık bagaj kapısından ayakları yola sarkık halde seyahat eden şahsı görenler şaşırdı.

Görüntü, Dün akşam saatlerinde Aydınpınar Caddesi üzerinde çekildi. Düzce istikametine giden lüks cipin dolu olması nedeni ile bagaja binen şahıs, içinde bulunduğu tehlikenin farkına varmadan bagajda yolculuğunu sürdürdü. Düzce’nin en işlek caddelerinden biri olan Aydınpınar Caddesi üzerinden Çay mahallesi ve akabinde Kuyumcuzade bulvarı üzerinden hastane caddesine dönen lüks cip gözlerden kaybolurken hafızalara ise bu görüntüler kazındı.  Soruyoruz o araç sürücüsüne; “ya arkadan gelen bir araç duramayıp çarpsaydı! Ani bir fren Yada ani bir gaz ile o bagajda yolculuk yapan şahıs düşüp arkadan gelen başka bir aracın altında kalsaydı bunun vebalini ve hesabını kim verecekti ??”

Haber;İ.KELEŞ
Yorumlar (6)
yazık 6 yıl önce
düzce polisine biraz olaylara duyarlı olun
yurdum insanı 6 yıl önce
kimi kaldırıma park eder kimi bagajda gider kimi ışık tanımaz ehliyetsiz dolu yere tüküren küfür eden saygısız ama bunları biaraya getir pkk sorununu hemen bitirir vay benim güzel ülkem
Adamm 6 yıl önce
Bence adamın kabahati yok.videonun BAŞINDA 2 tane yunus gelio ters yönden esas onlar ne iş yapar.onlar motor tepesinde uyursa vatandaşım bagajda gezmedi normal değilmi
dingonun ahırı 6 yıl önce
düzce iyice dingonun ahırına döndü farkındamısınız???
kaynaşlı yörükleli 6 yıl önce
la o bizim gurbaşların erdal la noliyee erdaaallll
Ramazaaaaaaaannn :D :D 6 yıl önce
Ramaazaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaann :D :D
25°
parçalı bulutlu