banner851

banner955

2 KİŞİ CEZAEVİNİ BOYLADI…

Düzce’de uyuşturucu madde satışı yapan 2 kişi İl Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı Narkotik ekiplerinin düzenlediği operasyonla yakalandı. Şüphelilerin üzerlerinde ve ikametlerinde yapılan aramalarda bir miktar uyuşturucu madde ele geçirilirken, gözaltına alınan 2 şüpheliden birisi tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Asayiş 29.11.2021, 18:47
3609
2 KİŞİ CEZAEVİNİ BOYLADI…

Düzce İl Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı Narkotik ekipleri tarafından, Düzce’de uyuşturucu madde sattığı tespit edilen 2 kişi, teknik ve fiziki takibe alındı. Düzce Cumhuriyet Başsavcılığı’nın talimatıyla 2 şüphelinin evine operasyon düzenleyen Narkotik Ekipleri, şüphelilerin üzerlerinde ve ev adreslerinde yaptıkları aramalarda 3 parça halinde 4 gram Metamfetamin maddesi ele geçirdi.

Operasyonda gözaltına alınan 2 şüpheliden bir tanesi ifadesinin ardından Adli Kontrol Şartı ile serbest bırakılırken, diğer şüpheli “Uyuşturucu Madde Ticareti Yapmak” suçundan tutuklanarak Çilimli T Tipi Kapalı Cezaevine gönderildi.  

Şüphe üzerine durdurulan araçta uyuşturucu çıktı, 1 Kişi tutuklandı

Öte yandan Merkez Çavuşlar Mahallesinde devriye atan polis ekipleri, şüphelendikleri bir aracı durdurarak, otomobil ve içerisinde bulunan iki kişinin üzerinde yaptıkları aramalarda, 9 parça halinde 10 gram Metamfetamin maddesi, 7 parça halinde 60 gram Esrar maddesi ve 2 adet Ecstay hap ele geçirdi.

Yapılan incelemelerde, araç içerisinde bulunan bir kişinin uyuşturucu madde satışı yaptığını tespit eden polis ekipleri, 2 kişiyi gözaltına aldı. İşlemleri için Polis Merkezine götürülen bir kişi hakkında Uyuşturucu Madde Kullanmak ve Bulundurmak” suçundan işlem yapılırken, diğer şüpheli ise “Uyuşturucu Madde Ticareti Yapmak” suçundan tutuklanarak Çilimli T Tipi Kapalı Cezaevine teslim edildi.

HABER: Savaş ARI

banner844
Yorumlar (1)
Vecihi 13 ay önce
Tebrikler,ispiyoncularıda kutlarım, güzel iş çıkarıyorlar,yürümek için birilerini ele veriyorlar,sonra onlara kimse dokunmuyor,fırıldak işler,adam satmak tarihte hiç sevilmez,kimyasala karşıyım,yazık oldu şimdi adamlara cezaevi ndeler,
Yeni Sayımız