banner851

banner614

3 ŞÜPHELİ TUTUKLANDI!

banner619

Düzce Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından yürütülen iki ayrı soruşturma kapsamında adliyeye sevk edilen 3 kişi tutuklandı.

banner846
Asayiş 24.10.2017, 20:44 26.10.2017, 10:27
3706
banner844

Düzce Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından yürütülen FETÖ/PDY ve Cumhurbaşkanına Hakaret soruşturmaları kapsamında adliyeye çıkarılan 3 şüpheli tutuklandı.

 “FETÖ/PDY Silahlı Terör Örgütüne Üye Olma”  suçlamasıyla S.K. ve A.D. ve Cumhurbaşkanına hakaret suçlamasıyla Ö.K.  olmak üzere toplam 3 şüpheli gözaltına alındı. Şüphelilerin adreslerinde yapılan aramalarda bazı belge ve dokümanlara el konuldu.
Düzce Emniyet Müdürlüğü’ndeki işlemlerinin ardından tutuklanmaları istemiyle Sulh Ceza Hakimliğine sevk edilen şüpheliler S.K. ve A.D. tutuklandı.

Yine sosyal medya üzerinden Cumhurbaşkanına hakaret eden şüpheli Ö.K. tutuklanma talebi ile çıkarıldığı  Düzce Sulh Ceza Hakimliğince tutuklanarak Çilimli Cezaevine gönderildi.


Haber:Y.SEVER

Yorumlar (2)
Gecekondu 4 yıl önce
Bitmediniz bitiremedik kimki bu fetö ya destek vermiş kimki bu fetö ya kolkola gezmişse Allah'ın gaZabı onunla olsun
gerçek 4 yıl önce
seversin sevmezsin o ayrı konuda cumhurbaşkanına hakaret ederek eline ne geçiyor..sonuçta ülkeyi temsil eden en yetkili kişi.buda moda oldu ya..kuzey kore liderine hakaret etsin bakalım kendi vatandaşı..diktatör kimmiş görürsün..