banner851

banner614

3'Ü DE TAHLİYE EDİLDİ

banner619

Fetullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması soruşturması kapsamında açılan davada tutuklu yargılanan avukatlar T.Y., S.H.Ş. ve H.Ç. bugün görülen duruşmada tahliye edildi. Böylece tutuklu avukat kalmadı.

banner846
Asayiş 24.10.2017, 13:49 25.10.2017, 11:01
3283
banner844

Fethullahçı Terör Örgütü Paralel Devlet Yapılanması (FETÖ/PDY)’na yönelik 2. Ağır Ceza Mahkemesi’nde görülen davaların duruşmaları devam ediyor. Bu kapsamda bugün tutuklu yargılanan 3 avukat bir kez daha hakim karşısına çıktı.

Düzce’de görev yapan 3 avukat T.Y., S.H.Ş. ve H.Ç.’nin çıktığı duruşmada sanık yakınları ve avukatlar da hazır bulundu. Daha önceki duruşmalarda haklarında tutukluluk halinin devamına karar verilen T.Y., S.H.Ş. ve H.Ç. bugün yaptıkları savunmalarda üzerlerine atılı suçlamaları kabul etmedi.  

Tutuklu sanıkları ve avukatlarını dinleyen mahkeme heyeti, üç avukat için de tahliye kararı verdi. Böylelikle davada tutuklu avukat kalmadı.

Haber: Ö. YILMAZ

Yorumlar (12)
MASUM YAKINI 4 yıl önce
İnsanlar hakkında yapacağı hamleleri erteliyor Ve baltalıyor. Lütfen masum insanların yerine kendinizi koyun Ve o şekilde insanları yargılayın. Allah bu fetöyü başımıza kim sardıysa belasını versin.
MAĞDUR YAKINI 4 yıl önce
Şehit yakını kardeşim bu ülkeye kim hainlik düşünüyorsa Allah belasını versin. Ama içeride o kadar masum insan var ki insanlar alakasızca evinden ailesinden uzaklaştırıldı Ve suçsuz yere içeride yatıyor. Bu şekilde yorumlar hükümetin masum
Ahmet 4 yıl önce
Süleyman bey çok geçmiş olsun duyunca çok sevindik çok mutlu olduk size ve eşinize çok geçmiş olsun Allah bir daha yaşatmasın
Cengiz 4 yıl önce
Süleyman kardeşim çok geçmiş olsun Allah bir daha yaşatmasın çok özledik seni benim alçak gönüllü kardeşim hoşgeldin
Sami 4 yıl önce
Geçmiş olsun Süleyman kardeşim güzel insan Allah bir daha yaşatmadın çok özlemiştik hoş geldin güzel insan
Halil 4 yıl önce
Süleyman abi çok geçmiş olsun seni herkes bilir lekesiz örnek bir insandır rüzgar kayadan toz alır ençokta ailen adına sevindim Allah bir daha yaşatmasın
Çok sevindim 4 yıl önce
Süleyman beye çok sevindim bu camianın bellide tek lekesiz insanıdır Süleyman bey çok geçmiş olsun
Ali 4 yıl önce
Süleyman bey candır can adam gibi adamdır
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın