banner851

banner614

4 ŞAHSA CEZA ÜSTÜNE CEZA!

banner619

Düzce’de bir işyerinde kumar oynatıldığını tespit eden Düzce İl Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı ekipler kumar malzemelerine el koyarken, 4 şahsa cezai işlem uyguladı. Hem kanuna hem de İl Hıfzıssıhha Kurulu’nca alınan kararlara uymayan şahıslara adeta ceza yağdı.

banner846
Asayiş 07.04.2020, 14:52
6009
4 ŞAHSA CEZA ÜSTÜNE CEZA!
banner844

Düzce İl Emniyet Müdürlüğü halkın huzur ve sükûnunun sağlanması için suç ve suçlularla mücadelesini sürdürüyor. Bu kapsama Düzce merkezde yapılan denetimler sırasında bir iş yerinde kumar oynandığı tespit edildi.

İşyerine baskın yapan polis ekipleri, masada bulunan bin 700 TL para ile kumar malzemelerine el koydu. Kumar oynayan 4 şahsın her birine bin 225’şer lira olmak üzere toplam 4 bin 900 TL idari para cezası uygulanırken, iş yeri yetkilisi hakkında adli işlem başlatıldı.

Koronavirüs salgını nedeniyle Düzce İl Hıfzıssıhha Kurulu’nca alınan kararlara uyulmadığı gerekçesiyle işyeri yetkilisi ve kumar oynayan şahıslardan oluşan söz konusu 4 şahsa ayrıca toplam 12 bin 600 TL idari para cezası kesilmesi için Sağlık İl Müdürlüğü ile gerekli yazışmalar yapıldı.

Denetimler sırasında içerisinde oyun masası ile iskambil kağıtları bulunan ve sigara içildiği tespit edilen umuma açık 2 işyeri zabıta görevlilerince mühürlendi.

Yorumlar (1)
Aynali 1 yıl önce
Iyi guzelde bu isimler net olarak paylasilmaliki belki azicik utanirlar haksizkiyiz o ceza onlara viz gelir tiris gider
26°
parçalı az bulutlu