banner851

banner614

4 ŞÜPHELİ CEZAEVİNE GÖNDERİLDİ

Düzce 1. Organize Sanayi Bölgesi’nde bulunan bir işyerinden defalarca bakır kablo çalan hırsızlar Jandarma ekiplerinin titiz çalışmasıyla son hırsızlık girişimlerinde suçüstü yakalandı.

banner619
Asayiş 12.10.2020, 12:03 12.10.2020, 12:22
4528
4 ŞÜPHELİ CEZAEVİNE GÖNDERİLDİ

Edinilen bilgilere göre, Beyköy’de bulunan Düzce 1. Organize Sanayi Bölgesi’nde faaliyet gösteren bir fabrikadan birçok kez yüklü miktarda bakır kablo çalındı.

Hırsızlık olayının bildirilmesi üzerine Merkez İlçe ve Beyköy Jandarma Komutanlığı ile Jandarma Suç Araştırma Timi (JASAT) tarafından yapılan geniş çaplı çalışmayla MOBESE ve güvenlik kamera kayıtları incelendi. Yapılan analizler neticesinde olayı gerçekleştiren şahısların Kocaeli’nin Gebze ilçesinde bulunan bir firmadan araç kiraladıkları, kiralık araçlarla bakır kablo hırsızlığı yaptıkları belirlendi.

SUÇÜSTÜ YAKALANDILAR

Bunun üzerine Jandarma’nın yakın takibe aldığı 4 şüpheli şahıs son girişimlerinde yakayı ele verdi. Şahıslar bir kez daha hırsızlık için geldikleri işyerinde Beyköy Jandarma Komutanlığı ve JASAT tarafından düzenlenen operasyonlar suçüstü yakalandı.

Jandarmadaki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edilen B.S, Ö.Ö., F.I. ve B.Ç tutuklanarak Düzce T Tipi Kapalı Cezaevi’ne gönderildi.

HABER: Mehmet GÜNESEN

Yorumlar (1)
Osman 12 ay önce
Kaçıncı hırsızlıklarında yakalandılar?