banner851

banner955

7 TANESİ ÇALINDI...

Düzce'de trafik yükünü hafifletmek ve vatandaşlara daha ucuz ulaşım imkanı sunulması amacıyla Düzce Belediyesi tarafından hayata geçirilen paylaşımlı akıllı bisiklet sisteminin bir parçası olan elektrikli scooterlar hırsızların hedefi oldu. Scooterlardan 7’si bırakıldıkları yerden kitleri sökülerek çalındı.

Asayiş 01.10.2021, 13:37 02.10.2021, 17:54
5590
7 TANESİ ÇALINDI...

Şehrin modernleşmesi, spora teşvik ve trafik yükünü hafifletmesi amacıyla Düzceliler’in hizmetine sunulan akıllı bisiklet ve elektrikli scooterlara ilgi günden güne artarken, hırsızlık şoku yaşandı.

Düzce Belediyesi tarafından 2021 yılı başında ihalesi tamamlanan akıllı bisiklet sisteminin ilk ayağı olan paylaşımlı bisikletler, bir süre önce şehrin çeşitli noktalarında hizmet vermeye başladı. Akıllı telefon üzerinden “Efor Bike” uygulaması ile kiralanan elektrikli scooterler hırsızların hedefi oldu.

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü’nün DÜBİS adıyla hayata geçirdiği projelerden birisi olan Düzce Akıllı Bisiklet Kiralama Sistemi ihalesini alan Girdeban Elektronik Turizm Ticaret A.Ş tarafından işletilen ve henüz hizmete yeni giren elektrikli scooterlardan 7 tanesi bulundukları yerden çalındı.

Polis ekipleri elektrikli scooterları kitlerini sökerek çalan hırsız veya hırsızları yakalamak için çalışma başlattı.

HABER: Savaş ARI

banner844
Yorumlar (16)
SUÇULUSU KİMSE GEREKEN YA 1 yıl önce
Yapılan yenilik ve güzellikler 3 5 kendini bilmez yüzünden bitirilmemeli.Sorumluları kimse gereken ceza en agır şekilde verilmeli ve aleme ibrte olsun diye ifşa edilmeli.Toplumun rahat ve huzuruna kastetmektir bu.SONRA DÜZCE GELİŞMİYOR NASIL GELİŞSİN BÖYLE İNSANLAR LDUĞU SÜRECE
Ali 1 yıl önce
Her zaman derim ...herkes kendi çapında götürüyo....
İsyankar Düzce li 1 yıl önce
Çalınır tabi toplayan mi var 1 tanesi Hamidiye Mahallesi'nde yol ortasında kaldi kimse gelip almadı bile sonra çalınıyor iyi oluyor denetim yok adam gibi görevli yok bunlarin parası kendi ceplerinden çıkmıyor
Düzceli 1 yıl önce
Çalan kişiler kimse en münasip yerin de şarj etsin
can 1 yıl önce
CPS TAKIN NERDE OLDUKLARI SIPDIYE CIKAR DÜZCEDE UTANMAZLAR COK HELE O DILENCILERDE COK HER CAMI BASINDA VAR CUMA GÜNLERI FUL AKTIFLER ZABITA NE YAPAR HIC BIRSEY
Or. Suç. Ör. Düzce 1 yıl önce
Yarışmacı arkadaşlara başarılar dileriz
Aa 1 yıl önce
Düzce gram ilerleyemez!
Halk 1 yıl önce
Ulke git gide fakirlestikce birde 10 yildirbelese yasayanlar oldugu surece egitimsiz cahil ulkesi oldukdan sonra bunlar bu ulkeye luks..
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Yeni Sayımız