banner851

banner955

ACI KADER…

5 Mart tarihinde Kara Hacı Musa Mahallesi’nde geçirdiği iş kazasında ağır yaralanan Melih Akdağ(32), 12 gündür sürdürdüğü yaşam savaşını kaybetti. Akdağ’ın babası da 1992 yılında geçirdiği iş kazasında aynı yaşta yaşamını yitirmişti.

Asayiş 17.03.2018, 15:57 17.03.2018, 19:10
11688

Kara Hacı Musa Mahallesi’nde bulunan bir inşaatta elektrik akımına kapılan 32 yaşındaki Melih Akdağ hayatını kaybetti. Olay, 5 Mart tarihinde meydana gelmişti. İnşaat halindeki bir binanın doğalgaz tesisatını döşemek için çalışan Akdağ, ikinci kata demir boru uzattığı sırada borunun yüksek gerilim hattına değmesi sonucu ağır yaralanmıştı.

Doktorların çabası sonuç vermedi…
Önce Düzce Üniversitesi Hastanesi’ne ardından da Kocaeli Derince Araştırma ve Uygulama Hastanesi’ne sevk edilen Melih Akdağ, 12 gündür sürdürdüğü yaşam savaşını kaybetti. Doktorlar Akdağ’ın yaşaması için ameliyat masasında bir elini, bir kolunu ve birde bacağını kesti ancak yapılan bütün müdahalelere rağmen kurtarılamadı.

Acı kader…
Melih Akdağ’ın babası Remzi Akdağ’da 1992 yılında aynı yaşta iş kazasında hayatını kaybetmişti. Düzce Belediyesi’nde görevli olan baba Akdağ’da 1992 yılında 32 yaşındayken kaynak yaptığı sırada yaşanan kaza sonucu hayatını kaybetmişti.

Cenaze töreni…
Evin tek erkek çocuğu olan Melih Akdağ’ın cenazesi yarın öğle namazına müteakip (18 Mart Pazar) Aziziye Mahallesi Merkez Camiinde kılınacak cenaze namazının ardından aynı mahalle mezarlığına defnedilecek.Haber: Ş. ÇAKIR

Yorumlar (8)
Ömer yardimci 5 yıl önce
Allah rahmet eylesin ailesine ve yakinlarina Allah sabir diliyorum
Aysun cavuş 5 yıl önce
Mekânın cennet olsun inşAllah kardeşim Allah annene ve tüm sevenlerine sabir versin güzel yürekli insan
Coşkun 5 yıl önce
Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun ailesine sabirliklar dilerim benim güzel kardeşim toprağa bol olsun
murat 5 yıl önce
Allah mekanini cennet eylesin kardesim benim
aziziyeli 5 yıl önce
Allah mekanını cennet eylesin kardeşim Allah ailene sabırlar versin sınıf arkadşım
Akraba 5 yıl önce
Başımız sağ olsun
Hasan 5 yıl önce
Acı bir ölüm Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun
Ayşe 5 yıl önce
Ah melik saf kalplim mekanın cennet olsun rabbim annene sabır versin
21
parçalı bulutlu