banner851

banner614

ARANAN ŞÜPHELİ DEVRİYEDE YAKALANDI

Merkeze bağlı Şaziye Köyü'nde çocuk yaralama suçundan aranan 24 yaşındaki bir şahıs ile kasten adam yaralama suçundan aranan bir başka şahıs jandarma ekiplerince yakalanarak bu sabah çıkarıldıkları mahkemece tutuklandı.

banner619
Asayiş 31.01.2018, 11:38 31.01.2018, 19:06
3187

Güvenlik güçlerinin sıkı kontrolleri sayesinde Düzce'de aranan şahıslar tek tek yakalanıyor. Bu kez merkeze bağlı Şaziye Köyü'nde jandarma ekipleri tarafından bir şüpheli gözaltına alındı.

Edinilen bilgilere göre; köyde devriye görevi yapan Merkez İlçe Jandarma Komutanlığı'na bağlı ekipler, durumundan şüphelendikleri bir genci durdurdu. Şahsa yönelik Genel Bilgi Taraması (GBT) sorgulaması yapan ekipler, 1994 doğumlu U.B. isimli şahsın 2011 yılında Aziziye Mahallesi’nde çocuğu yaralama suçundan Düzce İlamat ve İnfaz Bürosu'nca arandığını tespit etti. Gözaltına alınan şüpheli U.B. jandarmadaki işlemlerinin ardından bu sabah adliyeye sevk edildi.

Ayrıca kasten adam öldürme suçundan aranan V.A.E. isimli bir başka şahıs da jandarma ekiplerince yakalanarak gözaltına alınan şahıs da adliyeye sevk edildi.  

İki şüpheli de çıkarıldıkları mahkemece tutuklandı.


Haber: C.ÜSTÜNER

Yorumlar (1)
Onur 4 yıl önce
Ne adamlar var 7 sene nasıl kaçtın vicdan azabı çekmedin mi çocuğa nasıl el kaldırırsın