banner851

banner955

ARTIK AİT OLDUKLARI YERDELER!

Düzce’de vatandaşları zehirlemeye kalkan 2 sokak satıcısı polis operasyonuyla yakalandı. Evlerini uyuşturucu yuvasına çeviren şahıslar ait oldukları yer olan cezaevini boyladI.

Asayiş 25.03.2021, 10:51 25.03.2021, 15:01
3016

Düzce’de son günlerde art arda düzenlenen başarılı uyuşturucu operasyonları ile zehir satıcıları tek tek yakalanıyor.

Her ihbarı titizlikle değerlendiren kolluk kuvvetleri yürüttükleri çalışmalarla sokak satıcılarına nefes aldırmıyor.  

Düzce Cumhuriyet Başsavcılığı koordinesindeki son soruşturmada, Düzce İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri merkeze bağlı Camikebir Mahallesi’nde uyuşturucu madde ticareti yaptığı tespit edilen şüpheli 2 şahsı yakalamak için 19 Mart’ta operasyon düğmesine bastı. Teknik ve fiziki takip sonucu belirlenen ikamete yapılan baskında 2 sokak satıcısı gözaltına alınırken, şüphelilerin üzerinde ve ikametlerinde yapılan aramalarda 240 adet Ecstasy hap, 5 gram Ecstasy hap parçaları, 2 parça halinde 1,5 gram Metamfetamin maddesi, 193 parça 290 gram Afyon Sakızı, 1 adet hassas terazi, suçtan elde ettiği değerlendirilen 3 bin 735 TL para ve uyuşturucu paketlemek için kullanılan bir tomar yeşil renkli naylon poşet ele geçirildi.

Emniyetteki işlemlerinin ardından “Uyuşturucu Madde Ticareti Yapmak” suçundan adliyeye sevk edilen 2 şüpheli, Sulh Ceza Hakimliği’nce tutuklanarak cezaevine teslim edildi.

Soruşturma kapsamında tutuklanan şahıslardan uyuşturucu madde aldığı tespit edilen 1 şahıs hakkında ise “Uyuşturucu Madde Bulundurmak ve Kullanmak” suçundan ayrıca adli işlem yapıldı.

banner844
Yorumlar (3)
A.ok 2 yıl önce
Allah emniyet güçlerimize yardım etsin.... bütün uyuşturucu şebekeleri durdurulsun ...
düzceli 2 yıl önce
Sayın valimizden emniyet müdürümüzden baş savcımızdan ve jandarmamızdan Allah razı olsun bunlara soluk aldırmasınlar.Öncü haberide tebrik ederim.bu haberleri yapıp bizi aydınlattıkları için.
Evet 2 yıl önce
Çok doğru söylemişsin kolluk ve idari birimler samimi be üzerlerine düşeni yapıyorlar ancak suçu engelleyecek suçluyu caydıracak derecede ağır ve isabetli ceza uygulanmıyor