banner851

banner955

BİR TÜRLÜ ARACIN ALTINDAN ÇIKMADI…

Düzce'de otomobilin motor kısmına giren yavru kedi, itfaiye ekiplerine zor anlar yaşattı. Yapılan tüm çalışmalara rağmen bulunduğu yerden çıkmayan yavru kedi için, hem ekipler hem de vatandaşlar seferber oldu.

Asayiş 04.07.2022, 13:10 04.07.2022, 17:42
1838
banner986

Edinilen bilgiye göre, park halindeki otomobilin motor kısmından yavru kedi sesi duyan vatandaşlar, Düzce Belediyesi İtfaiye Müdürlüğüne ihbarda bulundu. Adrese gelen ekipler, yavru kediyi aracın motor kısmından çıkartmak için uzun süre çaba harcadı.

Kedinin bulunabileceği alanları didik didik arayan ekipler, kedinin sesini duymasına rağmen kendisini göremedi. İtfaiye ekipleri, internette bulunan kedi videolarını açarak yavru kediyi çıkartmaya çalıştı ancak işe yaramadı.

Ses gelmesine rağmen kediye ulaşamayan ekipler, otomobil sahibine aracını sanayiye götürmesini söyleyerek, olay yerinden ayrıldı.

İtfaiye ekiplerinin çalışmasını takip eden otomobil sahibi Kadir Gülmezsoy, "Yavru kedi otomobilin altındaki boşlukta kaldı. Tekerleğin altındaydı. Hemen itfaiyeye haber verdik. Kediden ses geliyor ama görünürde bir şey yok" dedi. İHA

Yorumlar (2)
Öğrenci 2 ay önce
İtfaiye kedi kurtarıyor. Diğer belediye itfaiyelerimsu taşıyor. Nasıl ya. Düzce halkını tnımıyorlar. Belediye ve aiysetxiler beceriksiz. Suriyeli Afgan istilası ve susuzluk. Ama kesi kurtaeıldı. Kedinin yakınına bir tabak süt koy çıkar hayvancağız. İtfaiye kurtardı. Küçülmeyin
DÜZCELİ 2 ay önce
ARACI SESSİZ BİR ORTAMDA YOTUBE DEN YAVRU KEDİ SESİ AÇIN BİR SÜRE SONRA KEDİ KENDİĞİNDEN ÇIKACAKTIR.
26
açık