banner851

banner614

BULUNARAK AİLESİNE TESLİM EDİLDİ

Düzce Merkez’e bağlı Körpeşler Mahallesi’nde yaşayan ve 3 gündür haber alınamayan 15 yaşındaki lise öğrencisi Sıla Soyluoğlu’ndan iyi haber geldi. Emniyet güçlerinin çalışması sonucu bulunan genç kız ailesine teslim edildi.

banner619
Asayiş 05.01.2021, 21:24 06.01.2021, 01:07
12234
BULUNARAK AİLESİNE TESLİM EDİLDİ

Lise öğrencisi Sıla Soyluoğlu, 3 Ocak Pazar günü sabah saatlerinde ailesine haber vermeden Düzce Merkez’e bağlı Körpeşler Mahallesi’ndeki evinden ayrıldı.  15 yaşındaki Sıla’dan sevindirici haber 3. günün sonunda geldi.Kayıp genç kız emniyet güçleri tarafından bulunarak ailesine sağ salin teslim edildi.

NE OLMUŞTU?

Kızlarının evde olmadığını fark eden Soyluoğlu ailesi vakit kaybetmeden durumu Emniyet’e bildirdi. Kayıp çocuğu arama çalışmalarına başlayan ekipler 3 günden bu yana genç kızın izine rastlamadı.

Sılanın amcası Serkan Soyluoğlu, “Kendi halinde biridir. Fazla arkadaşı da yoktur. Pazar günü kimseye haber vermeden evden çıkmış ve bir daha dönmedi. Maalesef o günden bu yana hiçbir haber alamadık. Ailecek ondan gelecek güzel bir haberi bekliyoruz. Lütfen Sıla’nın nerede olduğunu bilenler polise veya polise vakit kaybetmeden bize haber versinler” dedi.

Soyluoğlu ailesinin gözü kulağı Sıla’dan gelecek iyi bir haberde.

ÖNCÜ HABER MERKEZİ

Yorumlar (4)
Aa 9 ay önce
Güzel haberlere ihtiyacımız var.
LÜTFEN 9 ay önce
nerde bulunmuş ne haldeymiş haberi daha detaylı yazmanızı rica ederim
Üsoo 9 ay önce
Nerde bulunmuş ki?
Vatandaş 9 ay önce
Umarım başına birşey gelmeden bulunur sağ salim