banner851

banner614

“BUNLAR MİLLİ SERVET… BU NE SORUMZULUK?”

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü’nün “Bisiklet Şehri Düzce” sloganı ile hayata geçirdiği, “Efor Bike” uygulaması ile kiralanan bisikletlere duyarsız kişiler tarafından zarar verilmeye devam ediyor. Bisikletlerden bir tanesi, 5 gün önce Kültür Mahallesinde çamurun içine atıldı. Bisiklet 5 gün boyunca, bulunduğu yerden alınmayı bekliyor.

Asayiş 03.01.2022, 13:06 04.01.2022, 16:54
4391
“BUNLAR MİLLİ SERVET… BU NE SORUMZULUK?”

Düzce’de şehir içi trafiğini rahatlatmak ve bisiklet kullanımının arttırılması için, Düzce Belediyesi tarafından açılan ihaleyi kazanan Girdeban Elektronik Turizm Ticaret A.Ş tarafından kentin belirli noktalarına bisiklet paylaşım sistemi kurulmuştu. 

Efor Bike” uygulaması ile kiralanan bisikletlerin birçoğu, Akıllı Bisiklet Sisteminin hayata geçtiği ilk günlerden itibaren, duyarsız vatandaşların hışmına uğramaya devam ediyor. Öyle ki, 5 gün önce duyarsız bir vatandaş tarafından Kültür Mahallesi Akçam sokak üzerinde çamurun içine atılan bisiklet, günlerdir bulunduğu yerden kaldıramadı.

Günlerce  “Efor Bike” yetkililerinin bisikleti bulunduğu yerden kaldırılmadığını ifade eden mahalle sakinleri, telefonları ile çektikleri fotoğraf ve görüntüleri, 0 542 767 18 81 numaralı Öncü Haber WhatsApp ihbar hattına gönderdi.

 Mahalle sakinleri Öncü Haber WhatsApp ihbar hattına yaptıkları şikâyette ise, “Kültür mahallesi akçam Sokakta, bu bisiklet 5 günden buyana çamurun içine atılmış vaziyette duruyor.  Belediyemiz bunları faaliyete soktu ve neden sahip çıkmıyor acaba? Bunlar milli servet, yazık günah, bu ne sorumsuzluk” dedi.

HABER: Savaş ARI

banner844
Yorumlar (14)
dzliye cvp 2 hafta önce
neyini beğenmedin haci..eğitimsizliğimi süslümanlığımı yoksa tarikatçılığımı..ne yazıkki bu şehirde eğitimli görgülü çok az..sen hangisisin..
ERSİN 2 hafta önce
Arkadaşlar , bu araçları en son kullananın tespit edilmesinin çok zor olmadığını düşünüyorum.
Nezaket demir 2 hafta önce
Biz de çöpün kenarina bırakılmış vaziyette bulduk bitane, beyaz masayi aradik sistemden takip ediliyor dendi ama hikaye gunlerceeee durdu orada, sonra hurdaci falan almistir muhtemelen
Engin 2 hafta önce
Saygısızlık başka hiçbir şey değil
sinan 2 hafta önce
kültür seviyesi dünya sıralamasında en gerilerde,apaçhi,tarzan,bihaber yobaz denyo dolu memleket,normal davranışlar bunlar,,,eşek hoşaftan anlamaz
Aa 2 hafta önce
Düzce'ye birkaç gömlek büyük bu işler.
MAHALLELİ 2 hafta önce
TERBİYESİZ AHLAKSIZ EDEPSİZ..HİÇMİ Bİ VATANSEVER GEÇMEDİ ORDAN..BAKANLARDA ATAN KADAR SORUMLU.
Başkan kime 2 hafta önce
Kıyak çektiyse o gitsin toplasın bisikletini. Banane. Avm'nin önüne orta ortaya dükkanı koyduysa bunları da toplayacak.
memur 2 hafta önce
5 GÜNDÜR HİÇ KİMSE KALDIRMADIYSA BU İNSANLARDAN BU DÜZCEYE Bİ HALT BEKLEMEYİN..TAMAMEN ZARARSINIZ.HEM ATAN HEM BAKIP GEÇEN..PEYGAMBERİN KAPISINA ÇÖP ATAN ADAMI AKILLANSIN DİYE GİDİPDE BOZMAMIŞ AMA SONUNDA ADAM MÜSLÜMAN OLMUŞ.DÜZCEDEDE SÜSLÜMAN TARİKATCI ÇOK.
dzcli 2 hafta önce
sen ne anlatıyon neyin kafasını yaşıyorsun
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
-1
hafif kar yağışlı