banner851

banner955

CEZA ÜSTÜNE CEZA YAĞDI

Düzce İl Emniyet Müdürlüğü Trafik Şube Müdürlüğü ekipleri, bugün hal kavşağında drone destekli denetim gerçekleştirdi.

Asayiş 30.03.2022, 16:07
2401
CEZA ÜSTÜNE CEZA YAĞDI

Yaklaşan ramazan ayı öncesi artan trafik kazalarının önüne geçmek, trafikte araç ve sürücülerden kaynaklı kusurları tespit edip vatandaşların can ve mal güvenliğini sağlamak için, İl Emniyet Müdürlüğü Trafik Şube ekipleri dur durak bilmeden denetimlerini sürdürüyor.

Bu kapsamda Trafik Şube ekiplerinin, hal kavşağında gerçekleştirdikleri drone destekli denetimde, 80 araç kontrol edilerek kural ihlali yapan araç sürücülerine cezai işlem uyguladı.

Uygulamada, Kırmızı ışıkta geçen 10, emniyet kemeri takmayan 3, plakası olmayan 2 ve ters yönden giden 2 araca toplamda 8 bin 504 lira cezai işlem uygulandı.

Trafik güvenliğini tehlikeye sokup vatandaşların can ve mal güvenliğini tehdit eden hiçbir fiile fırsat vermemek için gece gündüz çalıştıklarını ifade eden Trafik Şube ekipleri, bu tür denetimlerin artarak devam edeceğini vurguladılar.

banner844
Yorumlar (10)
Eğitim şart 7 ay önce
Kornaya asılanlar, sokaklara sinyalsiz ve sanki ingiltere trafiğindeymiş gibi yanlış yönden ve ısrarla yanlış yönden girenler, araç geçişinde yola atlayıp birde söven yayalar, arkadan çarpılma riski ile durmak zorundaymışız gibi angut angut birde bakmalar… düzce istanbul caddesinden ibaretmiş gibi sanki, istanbul caddesi hariç tüm düzcenin tüm yollarının çukurlarından kaçarken kaza yapmamaya çalışma rezilliği… altına araba geçirenlerin dünyayı ele geçirdiğini sanması.! Ya arkadaş EĞİTİM ŞART.! Yayalarada şoförlerede.! Eminiyetede gelince; iş ceza yazmaya gelince varlar.! Önce yolunu düzelt, sonra trafiği rahatlatacak alt yapıya yatırım yaptır, sonra rrafik eğitime ağırlık ver ondan sonra kes cezayı tabii ceza kesecek eğitimsiz kalmışsa..
Beyaz ışıklar sorun. 7 ay önce
Trafikte gece görüş en önemli sorun..Beyaz ışıklara nasıl müsade ediliyor anlamak zor.. Zaten yol kalitemiz kötü, birde ister arkanızdan gelsin, ister karşıdan, beyaz ışıklar yüzünden görüşünüz yarı yarıya yok oluyor..
Düzce'li.. 7 ay önce
Tarafik güvenliğinin birinci şartı sürücülerin kulvarlarını belirleyen yol çizgileri ve yol kalitesi.. Bu konuda yakın çevrenin en kötü iliyiz.. Kalıcıya kadar tek bir çizgi ve kaldırımlarda ışıldak ve boya yok.. suçlu İmamoğlu mu, İstanbulu almasaydı.
ihlal yaptım 7 ay önce
kırmızı ışıkta son anda geçtim.arkamdaki araç yüzünden.geçmesem bana çarpacak.400 küsur ceza gelid.hakettim.devletime feda olsun.öyle devlet ceza yazamaz,kınıyorum diyen cahil güruhtan değilim.hakedene yazacaksın.bitti.
Adam1 7 ay önce
Dron vs görüntüleme cihazları ile yapılan denetimler ve cezaların tamamı geçersiz Özel hayatın gizlilği kanununa aykırıdır yazan polis yada jandarma hakkında suç duyurusunda bulunulsun bakalım ne olacak
Duzceli 7 ay önce
Kirmizi isigi dinleyen yok ki. Her gun onlarca goruyoruz
DEVLET 7 ay önce
BAHAR MEVSİMİ DOLAYISIYLA ARTAN MÜZİK GÜRÜLTÜSÜ YAYARAK GECE SOKAKLARDA DOLAŞAN MAGANDALARA DA BİR EL ATSALAR ÇOK İYİ OLUR, ARTI ABARTILI EGSOZLU MOTORLAR
Yok 7 ay önce
O dediklerinizde rant ve gelir pek yok.
Ekip otosunun 300 metre gerisinde tartışma çıkıyor adamlar ilgilenmiyor bile. Saldım çayıra mevlam kayıra misali. İş ceza kesmeye gelince uçan kuş olsan bayıltıyorlar tabiiki
Tahsin 7 ay önce
Her nekadar vatandaşa yük getirdiği düşünülse de bu tür denetimlerin ve kesilen cezaların artması gerekmektedir. Aksi takdirde kazalar artmaktadır. Bugün iki evladımızı Toprağa veriyoruz. Çok üzgünüz.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
22
açık