banner615

banner614

banner701

CEZAEVİNDEN TAHLİYE EDİLDİ…

banner619

Düzce'de FETÖ/PDY soruşturması kapsamında tutuklanan Bolu Dağı'ndaki ünlü et lokantası sahibi İsmail Çolak, bugün görülen duruşmada tutuklu bulunduğu cezaevinden tahliye edildi.

Asayiş 06.11.2020, 18:24 12.11.2020, 11:20
12752
CEZAEVİNDEN TAHLİYE EDİLDİ…
banner785

Düzce’de FETÖ/PDY soruşturması kapsamında Polonya’dan gelerek teslim olan Bolu Dağı'ndaki ünlü et lokantası sahibi İsmail Çolak, çıkarıldığı mahkemece tutuklanmıştı.  

İlk çıkartıldığı mahkemede Son olarak söz verilen İsmail Çolak suçlamaları kabul etmeyerek “Ben DÜSİAD üyesi değilim, mütevelli heyetinde bulunmadım. Sürekli yurt dışına kaçma ihtimalim üzerinde duruluyor. Ben bu yaştan sonra yurt dışına kaçmam. Benim yurt dışına çıkma amacım yeni iş görüşmeleri yapmaktı. Ben ülkemi, milletimi seviyorum. 50 yıldır ticaret yapıyorum, bunun 40 yılını kendi iş yerlerimi açarak devam ettirdim. Yakamdan bir türlü düşmediler. Eğer bu iş başıma gelmeseydi Bolu Dağı’nda yeni istihdam alanları oluşturmak için mücadele verecektim. Benim kaçacağım konusunda mahkemenin görüşü var. Vallahi, billahi, tallahi kaçma düşüncem yok. Beraatımı istiyorum” ifadelerinde bulunmuştu.

Etkin pişmanlık yasası göz önünde bulundurularak 5 yıl hapis cezası ile cezalandırılan Çolak, bugün son kez hakim karşısına çıktı. 2. Ağır Ceza Mahkemesinde görülen davaya tutuklu bulunduğu Çilimli Cezaevinden SEGBİS aracılığı ile katılan Çolak, tutuklu bulunduğu süre göz önünde bulundurularak, mahkeme tarafından tahliye edildi.

Çolak cezaevi çıkışında oğlu tarafından karşılandı.

Haber: Savaş ARI

Yorumlar (36)
antifetö 3 hafta önce
Sohbete gidenler içerde , sohbeti kuranlar dışarda..
Kara Borsa 3 hafta önce
Borsada işlem görülmüştür.
noname 3 hafta önce
şu adalet tecelli etti diyenler isimlerini niye yazamıyorlar
Serdar 3 hafta önce
Benim yazdığım yorumu niye onaylamadiniz işinize geldiğinizi onaylayın siz kimin ne olduğunu iii biliyoruz biz
Abanoz 3 hafta önce
ADALET arıyorum. Bilen, gören duyan var mı? Artık hiç kimse FETO ile mücadele ediliyor demesin.
Sunuda diyeyim 3 hafta önce
Yazıklar olsun adam sanki tahliye olacagini bile bile kaçtığı ülkeden teslim oldu
Hayds 3 hafta önce
Bir bir fetocular cikiyor o kadar şehit verildi gazi verildi. Bunlara paraları verirken hiç ki vicdanunizbsizlamadi 2 ay sonra herkes unutur amabokadar vatandaş asker özel harekat polisleri sehit oldu burda olmassa onur dünyada yakanızda
Serdar 3 hafta önce
Hangi adalet birazdaha ağla ama bu ülkede adalet yok onu biliyoruz o yüzden konuşmanın bı anlamı yok kimin ne olduğunu bu olaylardan önce de biliyorduk herkes herşeyin farkında hain haindir
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
parçalı bulutlu