banner614

ÇOK SAYIDA UYUŞTURUCU MADDE ELE GEÇİRİLDİ

banner619

uyuşturucu operasyonunda, .ok sayıda uyuşturucu madde ve uyuşturucu madde kullanmaya yarayan aparat ele geçirildi. Operasyonda gözaltına alınan bir kişinin İl Jandarma Komutanlığındaki işlemleri devam ediyor.

Asayiş 04.11.2020, 17:03
3082
ÇOK SAYIDA UYUŞTURUCU MADDE ELE GEÇİRİLDİ
banner785

Aldıkları bir ihbarı değerlendiren Düzce İl Jandarma Komutanlığı KOM ekipleri, uyuşturucu madde sattığı tespit edilen K.A isimli şahsı teknik takibe aldı. Çilimli ilçesinde bir kişiye uyuşturucu madde satarken suçüstü yakalanan K.A ve uyuşturucu madde satın alan bir kişi Jandarma ekipleri tarafından gözaltına alındı.

Narkotik Köpeği ile K.A.’nın üzerinde ve evinde yapılan aramalarda siyah naylon poşet içinde (3.950) gram Kubar Esrar, iki ayrı cam kavanoz içerisinde (365) gram Kubar Esrar, beyaz kağıda sarılı (3) gram Kubar Esrar olmak üzere toplam (4.318) gram Kubar Esrar ve 1 adet Hassas Terazi ele geçirildi.

Operasyonda göz altına alınan K.A’nın Jandarma Komutanlığı’nda işlemleri devam ederken, K.A’dan uyuşturucu madde satın bir şahıs, savcının talimatı üzerine serbest bırakıldı. K.A’nın Jandarma Komutanlığı’ndaki işlemlerinin ardından, yarın Düzce Adliyesi’ne sevk edileceği öğrenildi.

Yorumlar (1)
Osman 3 ay önce
İlk defa bi büyük narkotik enselemesi yapılıyor. Onu da polis yapmıyor.
-9°
açık