banner851

banner955

ÇÖPTE BİSİKLET GÖRENLER ŞAŞKINA DÖNDÜ

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü’nün “ Düzce Bisiklet Şehri” sloganı ile hayata geçirdiği, “Efor Bike” uygulaması ile kiralanan bisikletlere duyarsız kişiler tarafından zarar verilmeye devam ediyor. Bisikletlerden bir tanesi, dün gece saatlerinde Ağa Mahallesinde çöpe atıldı.

Asayiş 13.12.2021, 13:55 14.12.2021, 18:40
5810
ÇÖPTE BİSİKLET GÖRENLER ŞAŞKINA DÖNDÜ

Düzce’de şehir içi trafiğini rahatlatmak ve bisiklet kullanımının arttırılması için, Düzce Belediyesi tarafından açılan ihaleyi kazanan Girdeban Elektronik Turizm Ticaret A.Ş tarafından kentin belirli noktalarına bisiklet paylaşım sistemi kurulmuştu.

“Efor Bike” uygulaması ile kiralanan bisikletlerin birçoğu, Akıllı Bisiklet Sisteminin hayata geçtiği ilk günlerden itibaren duyarsız vatandaşların hışmına uğradı.  

Bugün sabah saatlerinde Ağa Mahallesinde çöpe atılmış kiralık bisiklet gören vatandaşlar gördükleri karşısında şaşkına döndü.

Telefonu ile çöpe atılan bisikletin fotoğrafını çeken vatandaş, fotoğrafları 0 542 767 18 81 numaralı Öncü Haber whatsApp ihbar hattına gönderdi.

HABER: Savaş ARI

Yorumlar (11)
Sinan kambur 13 ay önce
Bu mahalleye çöp bile vermeyecen
VATANDAŞ 13 ay önce
EĞİTİM ŞART.
S 13 ay önce
Düzcelilere hiç bişey hak degil görmemişler cahiller çiçek dikersin çalarlar hiç bişeyi hak etmiyolar insanlar adam ne güzel yapmaya calısıyo olanlara bakın yazık utanın valla
Aa 13 ay önce
Çalıp satsa, anlarım. Çöpe atmak nedir ya hu! Düzce'ye bir kaç tık fazla bu şeylerin olduğunun ispatıdır bu.
Traveller 13 ay önce
Valla bazen Düzce li olmaktan utanıyoruz...
E. 13 ay önce
Duzce de yasamaktan Duzceli olmaktan bu kadar cahil belkide ulkenin en cahil toplumuyla yasamaktan utaniyorum olsa olsa burda olurdu zaten bu
Vatandas 13 ay önce
Bence bisikletler kaldırılmalı duyarsız kişiler yüzünden maalesef hicbirseyi haketmiyoruz belediyemiz bizleri düşünüp bunu aktif hale getirmiş ama değer bilinmiyor yazık başka birşey değil bunun adı
Cahile yatırım 13 ay önce
Cahillere yatırım bu kadar olur eğitim.disiplin. okkalı ezalar
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın