banner851

banner955

DEĞİL SAATLERİ, BOĞAZİÇİ’Nİ KALDIRSALAR HABERİ OLMAYACAK

Boğaziçi Beldesi’ne 200 Toplu Konut yapılmasını isteyen Belediye Başkanı İbrahim Ercan, mevcut TOKİ konutlarındaki su sayaçlarına sahip çıkamadı. Kimliği belirsiz kişi ya da kişiler, TOKİ Konutlarında boş dairelerin su sayaçlarını çalarak kayıplara karıştı. Boğaziçi Belediye Başkanı İbrahim Ercan ise, yaşanan hırsızlık olayından haberinin olmadığını söyledi.

Asayiş 19.10.2022, 17:50
3970
DEĞİL SAATLERİ, BOĞAZİÇİ’Nİ KALDIRSALAR HABERİ OLMAYACAK

Boğaziçi Beldesinde ‘Pes’ dedirten hırsızlık olayı... Boğaziçi TOKİ Konutlarında kimliği henüz belirsiz kişi ya da kişiler, toplam 17 dairenin su sayacını çaldı.

Belediye ekipleri bodrum katta bulunan su sayaçları ve vanaları kontrol etmek isteyince, hırsızlık olayı ortaya çıktı. Ekipler, durumu önce Jandarma’ya, ardından ise Boğaziçi Belediyesine bildirdi.

Jandarma ekipleri, yaşanan hırsızlık olayının failini gerçekleştiren kişi ya da kişileri yakalamak için çalışma başlattı.

Başkan Ercan su sayaçlarına sahip çıkamadı…

Öte yandan, Boğaziçi Beldesine, 200 konut daha yapılmasını isteyen Boğaziçi Belediye Başkanı İbrahim Ercan, mevcut TOKİ konutlarındaki su sayaçlarına sahip çıkamadı. Devletin üzerinde kambur olan Boğaziçi Belediyesi’nin, mevcut TOKİ Konutlarında yeteri kadar güvenlik önlemi almamasına, konut sakinleri tepki gösteriyor.

Başkan Ercan, “Haberim yok” dedi

Yaşanan hırsızlık olayı ile ilgili Öncü Haber Merkezinin ulaştığı Boğaziçi Belediye Başkanı İbrahim Ercan, hırsızlık olayı ile ilgili haberinin olmadığını belirterek, “Olaydan haberim yok. Ancak TOKİ konutlarında aydınlatmalarımız yeni yapıldı. Diğer güvenlik altyapısı ile ilgili çalışmalarımız da devam ediyor” diye konuştu.

banner844
Yorumlar (14)
Öz hakiki İrlandalı 1 ay önce
Yeni yapılacak 200 konut aynı yerde inşa edilmeli muhit canlandırılmalıdır
baba 2 ay önce
SYN BAŞKNIMA SELAMLAR İYİ BE SAATLERİDE BAŞKAN TAKİP ETSİN BASKANIM HAST CENAZE İŞLERİNDE DAİMA MİLLETİNİN YANINDA BİZDE BOĞAZ İÇİ OLARAK BAŞK YANINDAYIZ
Yetmez ama evet 2 ay önce
Daha boğaziçi tokinin yolu yok biliyor musunuz? Birçok kez çağırdık sizi gelmediniz öncühaber..4 yıldan beri çamur çujur batak her yer..200 konutu nereye yapacakmış ercan..Rant kokusu mu var bir yerlerde?
h.y. 2 ay önce
napsın adam her sayacın başına güvenlik mi diksin? adam işe gitmesin eve gitmesin sayaç mı beklesin? adam oraya toki yapmış siz hala saatin peşindesiniz, kim yaptıysa bulunup cezası verilsin, hırsızın hiç mi suçu yok
recep 2 ay önce
toki konutlarının güvenliği belediye ye mi ait
secmen 2 ay önce
oldu her şey bitti su sayaçlarınıda takıp etsin başkan arkadas ben görüyorum adam hasta büyük küçük ayırmaksızın yanlarında hırsıza adres gerekmez başkanımın yanındayın bukadar secmen
Belediyeci. 2 ay önce
iyide burda başkanın ne suçu var.orda nöbetmi tutacaktı başkan.
Boğaziçi 2 ay önce
Devletin üstünde bu kadar kambur varken boğaziçi mi dert oldu Size siyasetinize boğaziçini karıştırmayı
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Yeni Sayımız